בעוד זמן קצר ראש הממשלה נתניהו יחתום על הסכם שלום היסטורי עם נסיכות בחרין ואיחוד האמירויות הערביות בוושינגטון. ברקע האירוע החגיגי, הופץ היום (שלישי) ברשתות החברתיות בדובאי, סרטון בעברית ובו מסר של שלום. "פועלים להגע לעולם מקבל, אוהב ומתפתח בשביל כולם", נאמר בסרטון. במקביל, דובר משרד החוץ הישראלי, ליאור חייט, התראיין דובר לטלוויזיה של דובאי.

לצפייה בשידור הישיר מהטלוויזיה בדובאי 

לאורך כל הסרטון, תושבת האמירויות מדברת בעברית ומדברת על ההסכם המתקרב. הוידאו הפך לויראלי ברשתות החברתיות בדובאי ושותף על ידי רבים. "מושג הדו דיוקם באיחוד האמירויות הערביות הוא ערך מהותי בגישה יוצאת הדופן למסע ההיסטורי והנוכחי שלה", נאמר בסרטו. "הוא מספק אינדיקציה איכותית לגבי אופי החיים המיוחד בחברה הרב לאומית והתרבותית שלנו והוא היסוד עליו נבנתה היישות האמירתית".

הצעירה המשיכה: "לכן כל חוזה השלום ההיסטוריים הנוכחיים והעתידיים, משמשים לבניית אפשרויות חדשות להשגת הרמוניה. הם מהווים את הצעד הראשון לאפשרות להבין את האחר. גילוי תרבותי ופתיחת דלתות לדיאלוג בלתי מוגבל יביאו לאיזון אמיתי. איחוד האמירויות פועלת בכדי להתחיל שלב חדש וכדי שנגיע לעולם מקבל אוהב ומתפתח בשביל כולם".

בסוף הסרטון צורף קטע של בניין עיריית תל אביב מואר בדגל האמירויות ודגל ישראל. בנוסף, דובר משרד החוץ, ליאור חייט, התראיין בטלוויזיה של דובאי ושחח עם המגישה על הסכם השלום שייחתם הערב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות