מרי אן טראמפ-בארי, אחותו הגדולה של נשיא ארצות הברית, הוקלטה בחשאי תוקפת אותו ואת אופיו בחריפות על ידי אחייניתו של הנשיא. תמלילי ההקלטות, שפורסמו הלילה (בין שבת לראשון) בוושינגטון פוסט, חושפות מה חושבת עליו אחותו הגדולה שכיהנה בעברה כשופטת פדרלית. "כל מה שהוא רוצה לעשות זה לפנות לבסיס שלו", אמרה. "אין לו עקרונות. אף אחד".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

טראמפ-בארי בת ה-83, נדהמה מהאופן שבו אחיה בן ה-74 פעל כנשיא ארצות הברית. "הציוצים שלו ארורים ושקריים, אוי אלוהים", נשמעה בהקלטה. "אני מדברת בחופשיות, אבל את יודעת, שינוי הסיפורים, חוסר ההכנה, השקר. לעזאזל". 

בשלב מסוים אמרה טראמפ-בארי לאחייניתה: "הצביעות של כל זה, הצביעות והאכזריות הזאת. דונלד אכזר".

בדבריה, התייחסה אחותו הגדולה למדיניות ההגירה של הנשיא, והטיפול בילדי המהגרים שנתפסו בגבולה הדרומי של ארצות הברית. 

אחייניתו של הנשיא: "דונלד שילם לחבר שייבחן בשבילו באוניברסיטה"

מרי טראמפ, אחייניתו של הנשיא, פרסמה ספר על דודה הנשיא ובו חשפה חלקים שונים מחייה והתנהלותו של דונלד טראמפ במהלך השנים. אחת הטענות בספר היא שטראמפ שילם לחבר כדי שיעשה בשבילו את מבחן הכניסה לאוניברסיטה, כדי שיצליח להתקבל לאוניברסיטת פנסילבניה. בספר היא אינה מציינת שגילתה את המידע בזמן שהקליטה שיחות עם דודתה. 

בתשובה לשאלת הוושינגטון פוסט כיצד ידעה שהנשיא שילם למישהו שייבחן במקומו, חשפה מרי טראמפ כי הקליטה בחשאי 15 שעות של שיחות פנים אל פנים עם אחותו של הנשיא, בארי, בשנים 2018 ו-2019. היא העבירה לידי הוושינגטון פוסט תסריטים וקטעי שמע שמעולם לא פורסמו, הכוללים חילופי דברים שאינם בספרה. 

טראמפ-בארי מעולם לא דיברה בפומבי על חילוקי הדעות שלה עם הנשיא. מלבד אחיינתו, מרי טראמפ, אף אחד במשפחתו של הנשיא לא נזף בו בפומבי.