צופי החדשות בארצות הברית רגילים לראות את העיתונאית ויקטוריה פרייס נלחמת עבורם וחושפת יום-יום עוולות נגד האזרח הקטן. בחודש יוני האחרון, בעקבות דיווח של פרייס בטלוויזיה, היא קיבלה מייל מצופה מודאגת שדחקה בה לבדוק את הצוואר שלה בשל מה שהיה נראה לה כמו בליטה חשודה. במייל שפרייס קיבלה מהצופה נכתב: "בבקשה תבדקי את בלוטת התריס שלך, זה מזכיר לי את הצוואר שלי ואצלי התגלה סרטן".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות  

פרייס בשנות העשרים המוקדמות לחייה התמהמה מעט, אך בסופו של דבר קבעה תור לרופא שאיבחן את הבליטה בצווארה כגידול סרטני. לאחר האבחון אמרה: "סרטן זה היה הדבר האחרון שעלה בדעתי, והאמת היא שהנחתי שהאימייל נשלח מאיזה מוזר אחד, לא ידעתי אם זה הגיוני. הייתי יכולה להתעלם מזה בקלות ואני ממש שמחה שלא עשיתי כך".

הבוקר פחות משבוע אחרי הניתוח להסרת הגידול ואחרי שהספיקה להתאושש מעט היא התייצבה מול המצלמות עם הצלקת הטרייה וסיפרה על התחושות. "זה היה סיפור כל כך מטורף והמון נשים מכל רחבי העולם פנו אליי ואמרו לי שהסיפור הזה מדהים", אמרה פרייס בריאיון שקיימה ב-FOX NEWS. "אבל למען האמת אני חושבת שהדבר הכי מסוכן בנוגע לזה הוא שזה דבר הרבה יותר נפוץ משחושבים".

ויקטוריה פרייס, הכתבת שניצלה בזכות ערנות של צופה מ
ויקטוריה פרייס, הכתבת שניצלה בזכות ערנות של צופה מודאגת

מאז האבחון היא מנצלת את העניין הרב שעורר הסיפור שלה להעלאת המודעות לסרטן בלוטת התריס. זו אינה הפעם הראשונה בהם צופי חדי עיין מצילים את חייהם של כוכבי טלוויזיה: לפני שנה הייתה זו המגישה ברשת ABC שקיבלה מייל דומה וגם חייו של כתב הספורט ברשת BBC ניצלו באופן זהה, וזה רק טבעי שזה קורה בעידן ה-HD.

פרייס עדיין לא נפגשה עם הצופה שהצילה את החיים שלה אבל היא סיפרה שהן מתכתבות ולאחר שהעלייה בתחלואת הקורונה בפלורידה תרד הן ייפגשו. בינתיים היא מתכננת להקים עמותה שתעורר מודעות לסקירת הצוואר בדיוק כמו בבדיקות לאיתור סוגי סרטן אחרים.