האפשרות להדביק אנשים בקורונה כבר די התבססה, ארגון הבריאות העולמי קבע שמדובר במחלה טיפתית ולכן מסכה יכולה להגן מפני הדבקה והידבקות, אבל שאלות רבות עדיין נותרו ללא מענה. היום (חמישי) פורסם בארה"ב כי שני מעצבי שיער ממיזורי שעבדו כאשר היו חולים בקורונה, לא הדביקו אף לא אחד מ-140 הקליינטים שהגיעו למספרה. זאת חרף העובדה שהיו לשני המעצבים תסמינים באותו הזמן שבו נתנו שירות. 

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

שני המעצבים עבדו באמצע מאי באותו המקום ובמשך יותר משבוע שבו ככל הנראה חלו במחלה הם שירתו לקוחות. בדיווח ב-CNN על אודות המקרה נכתב כי השניים היו עם כיסוי הגנה על הפנים ובסלון היופי הייתה שמירה על מרחק חברתי כגון כיסאות שהופרדו אלה מאלה ואוורור.
 
מתוך 140 הקליינטים ושבעת העובדים הנוספים במקום שהיו בעלי פוטנציאל להידבק - 46 מהם עברו בדיקות קורונה אבל אצל כולם התוצאה הייתה אחת: שלילי. כל השאר נשלחו לבידוד בן שבועיים כנדרש. כעת, משחלפו 14 ימי הבידוד - ניתן לומר שאף אחד נוסף לא חלה במחלה. 
 
עוד צויין בדיווח כי במהלך ימי הבידוד, אלה שלא נבדקו קיבלו שיחת טלפון פעמיים ביום מגורמי בריאות ששאלו אם הם מגלים סימפטומים של המחלה הקשורים לקורונה. אלא שלא היה ולו אחד שדיווח על מקרה כזה, ייתכן שהודות לשמירה על ההגיינה במקום.