רצח בארה"ב: שלושה בני משפחה בין הגילאים 23-45 מואשמים ברצח של מאבטח חנות בעיר מישיגן שבארה"ב, זאת לאחר שביקש מאחת מהם לעטות מסכה. המאבטח, קלווין מונרלין, נורה בראשו ופונה לבית החולים – שם מת מפצעיו. חלק מהחשודים טרם נתפסו, וכעת מתנהלים חיפושים במטרה להגיע אליהם.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האירוע התרחש ביום שישי האחרון, לאחר ששרמל טיג הגיעה לחנות בליווי בתה. על פי הדיווחים, הבת ביקשה להיכנס לחנות מבלי לעטות מסכה על פניה והמאבטח הסביר לה שהדבר אינו אפשרי –זאת בשל ההנחיות החדשות המחייבות על כניסה לחנות עם מסכה על הפנים.

בשלב זה התפתח ויכוח בין האם והבת לבין המאבטח, שבעקבותיו הבת עזבה את המקום. האם, שרמל, זעמה על המאבטח והחלה לצעוק, מה שגרם לו לבקש ממנה לעזוב את החנות. הוא הורה לקופאית שלא לשרת אותה - כך לפי דיוויד לייטון, התובע בתיק.

האם עזבה לבסוף את זירת האירוע ונסעה ברכבה, אך לפי צילומי האבטחה ניתן לראות שהרכב חזר לאחר 20 דקות, ממנו יצאו שני גברים יחד עם שרמל: בעלה לארי ובנם המשותף – ראמוניאה טראבון בישוף.

על פי כתב האישום, אב המשפחה התעמת עם המאבטח והאשים אותו בכך שלא נהג באשתו בכבוד. בשלב זה, כפי שעולה מסרטון האבטחה, ירה בנם של בני הזוג בראשו של המאבטח, שכאמור נפצע בצורה אנושה ומת מאוחר יותר בבית החולים.

התובע בתיק, דיוויד לייטון, אמר כי "מכל הסימנים, מר מונרלין פשוט עשה את תפקידו בשמירה על ההוראות שניתנו בהתאם להתפשטות נגיף הקורונה, זאת מתוך דאגה לביטחונם של עובדי החנויות והלקוחות".

לפי משרד התובע במישיגן, לשלושת הנאשמים בתיק ישנו עבר עשיר של עבירות נשק ואף הוגשו כתבי אישום נגד הבן בגין נשיאת נשק שלא כחוק ושימוש בנשק. בעלה של האם והבן בישוף עדיין לא נתפסו וכוחות המשטרה מחפשים אחריהם.