טארה ריד, אשת הסנאט לשעבר שהאשימה את ג'ו ביידן בתקיפה מינית שביצע לטענתה בשנת 1993, קראה למועמד הדמוקרטי לנשיאות ארה"ב "לצעוד קדימה ולשאת באחריות למעשיו". דברים אלו של ריד נשמעו במסגרת ראיון שערכה עם מגין קלי - וזו הפעם הראשונה שבה היא מופיעה מול מצלמה ומדברת על תלונותיה נגד ביידן.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לפי האשמותיה של ריד, ביידן נגע בה במספר מקרים שונים באופן שגרם לה לאי נוחות – האשמות שביידן דאג להכחיש, מצידו. חברי המפלגה הדמוקרטית הביעו תמיכה בביידן וטענו כי עצם הכחשתו מספיקה להם, כך שהם מאמינים לדבריו ומספקים לו תמיכה מלאה אל מול דבריה החמורים של ריד.

"אתה ואני היינו שם, בבקשה ממך, צעד קדימה ושא באחריות", אמרה ריד בשלב מסוים בראיון. "אתה לא צריך לרוץ לנשיאות ארצות הברית". ריד הוסיפה כי "הקמפיין של ביידן נוקט בעמדה לפיה הדמוקרטים רוצים שכל הנשים ידברו בבטחה - אני לא חוויתי את זה".

ריד סיפרה גם על החוויה שהיא עוברת בצל ההאשמות כלפי ביידן: "אמרו עליי דברים איומים ודיברו אליי באופן פוגעני ברשתות החברתיות. אמנם אלו לא דברים שנאמרו על ידי ביידן עצמו – אך יש כאן מן הצביעות".

במהלך הריאיון, ריד סיפרה שהיא תהיה מוכנה להעיד בשבועה ולהיחקר בחקירה נגדית, והוסיפה שתהיה מוכנה לעבור בנוסף לאלו גם בדיקת פוליגרף –זאת במטרה להוכיח את תוקף טענותיה. כשנשאלה האם ביידן צריך לפרוש מהמירוץ לנשיאות השיבה: "הלוואי שהוא היה עושה את זה, אבל הוא לא יעשה זאת. מבחינתי - זה קצת מאוחר להתנצלות".