שנייה מאסון: דילן נקאס, צעיר צרפתי בן 23 שגלש ביחד עם חברו בחופי העיר ויקטוריה שבאוסטרליה, ננשך ברגלו על ידי כריש שתקף אותו, כך דיווחו היום (שני) ברשת סקיי ניוז. נקאס יצא עם פציעות מינוריות ושטחיות ברגליו שדרשו תפרים בלבד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"נתתי לו בוקס אחד והוא עדיין נשאר באזור הרגליים שלי", שיחזר נקאס. "נתתי לו עוד שני בוקסים ואז הוא ברח". מאט סונדרי, גולש נוסף שהיה עם נקאס, סיפר על המקרה: "הוא התחיל לצרוח. בכנות, חשבתי שהוא מתבדח עם החברים שלו".

על אף המקרה המפחיד, סונדרי לא השאיר את נקאס להתמודד עם הכריש לבדו ולאורך הסרטון ניתן לראות שהוא נשאר לצדו. "אני לא התכוונתי לנטוש את הבחור כמו שרוב האנשים היו עושים", אמר סונדרי.

כריש
אילוסטרציה: Tatiana Shepeleva, Shutterstock

בקליפורניה, לגולש צעיר אחר היה פחות מזל והוא נטרף על ידי קבוצה של עמלצים לבנים: בן קלי בן ה-26 נהרג ביום שבת האחרון כ-100 מטר מהחוף, כך דווח בחשבון הפייסבוק של משרד השריף של סנטה קרוז. בעקבות המקרה, חוף הים "סאנד דולר" שבסנטה קרוז נסגר.

עמלצים לבנים נפוצים מאוד באזור סנטה קרוז. אריק מאילנדר, צלם רחפן, אמר לתחנת החדשות המקומית כי בימים הסמוכים למקרה הוא ראה המון כרישים באזור החוף שבו נהרג קלי. באותו היום שנהרג הגולש אמר מאילנדר כי ספר 15 כרישים לפחות.