כשאנתוניו גווין, נער בן 18 מהעיר בופאלו בניו יורק, ראה את ההריסות שהשאירו אחריהם המפגינים בעיר, הוא לא היסס ומיד החל לנקות בעצמו את הרחוב. "ראיתי את המהומות בחדשות - הכול היה מלא בזכוכיות ופסולת", סיפר. גווין ניקה בעצמו את הרחוב במשך עשר שעות רצופות, וכשהשכנים הגיעו לעזור - הם ראו שהוא עשה כבר את רוב העבודה לבדו. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"אנשים לא היו יכולים להגיע לעבודה", הסביר גווין. אחד התושבים בעיר, מט בלוק, שראה את היוזמה של הנער אנתוניו לא יכול היה להישאר אדיש ובחר להעניק לו לא פחות מרכב מוסטנג על המאמץ שהשקיע. "זה רכב שחלמתי עליו מאז שהייתי ילד, אבל בימים אלה אני משתמש בו רק מדי פעם", סיפר. "ראיתי שהנער ביקש עצה לקניית רכב בפייסבוק - והחלטתי לתת לו את רכב הספורט שלי".

גווין סיפר כיצד הגיב ברגע שקיבל את הרכב: "לא היו לי מילים - התחלתי לבכות", בלוק השיב: "מרגש אותי לראות את זה". אחד מאנשי העסקים בעיר שמע על היוזמה של בלוק להעניק לנער רכב, והחליט להוסיף לו גם ביטוח רכב במתנה למשך שנה.

"הרגשתי מחוייב לעזור לו", סיפר איש העסקים, "עלינו להישאר יחד כל אנשי העיר ולהוכיח שיש כאן הרבה אנשים טובים". ואלה לא כל המתנות שקיבל הנער - אחד הקולג'ים בעיר שנודע לו על כך שאנתוניו מתכנן ללמוד, החליט להעניק לו מלגת לימודים מלאה במתנה. "אני מרגיש כאילו אני חי בסרט", סיכם הנער.