המרוץ לנשיאות ארצות הברית: אתמול פורסם כי גורמים במפלגה הרפובליקנית אומרים כי ישנה אפשרות שנשיא ארה"ב דונלד טראמפ עשוי לפרוש מההתמודדות על ראשות המפלגה. על פי הפרסום, מקורבים לנשיא טוענים כי מצבו הנפשי "שברירי". בתגובה לפרסום, טראמפ צייץ היום (שני) בחשבון הטוויטר שלו: "95% מהרפובליקנים בארה"ב תומכים בי".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לפי הפרסום אתמול, בעלי תפקיד במפלגה הרפובליקנית העלו לראשונה את האפשרות שטראמפ עשוי לפרוש מהמרוץ אם נתוני הסקרים שלו לא ישתפרו. 

עיתונאי רשת פוקס, צ׳ארלי גספארינו, כתב בחשבון הטוויטר שלו כי "ישנה אפשרות שטראמפ יפרוש - אם הוא לא יראה סימני התאוששות בסקרים הוא עלול לא להמשיך". עוד הוא כתב: "בסוף השבוע דיברתי עם מקורבים לנשיא, הם תיארו את מצבו של הנפשי 'שברירי''". 

בתגובה לפרסום נשיא ארצות הברית צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "תמיכה של 95% בקרב המפלגה הרפובליקנית בטרמפ. אני יכול לדמיין ש5% הנותרים הם RINO'S (כינוי גנאי שמשמעותו רפובליקנים לא אמיתיים), ואנשים טיפשים שלא רוצים לראות שופטים מעולים, מינויים לבית משפט העליון, צבא חזק ועוצמתי וקיצוצים ברגולציה". 

זמן קצר לאחר מכן הנשיא צייץ שוב וכתב: "מצטער ליידע את הדמוקרטים שעושים כלום, אבל אני מקבל סקרים פנימיים עם נתונים חיוביים מאוד - בדיוק כמו ב-2016". עוד כתב הנשיא: "הסקרים של הניו יורק טיימס שקריים, הסקרים של פוקס בדיחה. אתם חושבים שהם יתנצלו בפני ויחזרו בהם כשאנצח? אנשים רוצים חוק סדר וביטחון".