שידוך בנמל התעופה: נתב"ג אומנם עדיין מושבת עקב התפרצות הקורונה, אך שלשום (ראשון) התרחש אירוע מרגש שהקפיץ מהתרגשות את כל נמל התעופה. חתן מיועד שהגיע במיוחד מאנגליה וכלה מיועדת מירושלים נפגשו לראשונה בטרמינל פרטי לצורך שידוך. במבצע מורכב ותחת מעטה סטריליות רחב נרקמה ביניהם ההיכרות המיוחלת בצל הנגיף.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"פיצוץ של שמחה", כך תיאר יואל בראון, השדכן של הזוג, את רגע המפגש בין השניים. עד רגע ההיכרות נתקלו הזוג הצעיר בכמה בעיות שצצו במציאות המורכבת תחת הנגיף. אם החתן המיועד היה יוצא מנמל התעופה לאחר שהגיע בטיסה מאנגליה, היה עליו להיכנס היישר לבידוד מבלי לפגוש את הכלה המיועדת.

חתן וכלה ששודכו בשטח האווירי של נתב
חתן וכלה ששודכו בשטח האווירי של נתב"ג

השדכן בראון חשב על דרך לא רגילה לקיים את השידוך - להפגיש את השניים בשטח אווירי סטרילי בשדה התעופה שאינו מצריך מעבר בביקורת גבולות. כך הפך טרמינל FATTAL למקום המפגש בין שתי המשפחות שביקשו לקשור גורלם זו בזו.

מנכ"לית הטרמינל שני שיפרמן סייעה להם להוציא לפועל את המבצע, אך הפרוצדורה הייתה מורכבת ורגישה. היא אמרה כי לצורך המפגש נדרשו לא רק אישורים אלא נוכחות בפועל של נציגים מהגופים המנדטוריים, לרבות רשות שדות התעופה, משרד הבריאות, משרד הפנים, פיקוד העורף והיחידה למניעת עבירות.

שיפרמן אמרה כי רק ביום ראשון הם קיבלו את האישורים האחרונים ואז משפחת החתן עלתה על טיסה מאנגליה לישראל ונחתה בערב בטרמינל. "הפגישה בין המשפחות הייתה מרגשת מאוד ותוך שמירה קפדנית על הכללים, של המגזר ושל הקורונה", סיפרה שיפרמן.

"לאחר זמן קצר המשפחות הכריזו שהשידוך הצליח. הם שברו צלחת למזל ולא נשארה עין יבשה אחת בטרמינל. בחצות, המשפחה עזבה לביתה שבאנגליה עם שמחה בלב וסיפור שאני סמוכה ובטוחה שעוד יסופר".

"זו שמחה שאני לא מכיר", סיפר השדכן בראון. "המשפחות אמרו לי שאין להם את המילים להגדיר את השמחה שאני ואנשי הצוות גרמנו להם כשהצלחנו בשידוך בימים כאלו. האימהות אמרו שב"ה כל צוות הטרמינל יוזמן לחתונה".