המרוץ לנשיאות בארה"ב מתחמם, וההשמצות ההדדיות בין המועמדים הולכות ומחריפות. בסרטון שפרסם המועמד הדמוקרטי, ג'ו ביידן, לעג האחרון ליריבו במרוץ, הנשיא דונלד טראמפ, על כך שהתקשה בירידה מהבמה באחד מהכנסים שבהם השתתף, והציג בצורה מגוחכת את נאום הבחירות שבו סיפר הנשיא על החוויה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בסרטון שפורסם ברשתות החברתיות מוצג נאומו של טראמפ מעצרת הבחירות שקיים שלשום בטולסה, אוקלהומה, שבו סיפר כמה מפחידה הייתה הירידה מהבמה, ותיאר כיצד עשה את דרכו מטה בכבש תלול, ללא מעקה, שהרגיש כמו "החלקה על הקרח". אחרי דבריו של טראמפ מתחלפת מוזיקת הרקע הדרמטית למוזיקה קצבית, וביידן נראה מדלג בקלילות אל אותה הבמה כמה שנים קודם לכן. את הסרטון חותם הכיתוב: "ביידן - הוא לא כלבה בכיינית".

בתוך כך, הפער בסקרים בין ביידן לטראמפ גדל הלילה (בין ראשון לשני) לטובת המועמד הדמוקרטי. על פי סקר של רויטרס, בשיתוף עם מכון מחקר "IPSOS", נהנה מי שהיה סגן הנשיא של אובמה מתמיכה של 48%, בעוד שהנשיא המכהן יורד ל-35% בלבד.

הסקר משקף מגמה שנראית גם בסקרים אחרים המתקיימים במדינות המתנדנדות בשבועות האחרונים כמו פלורידה, מישיגן ופנסילבניה, שבהן נראה כי גל המחאה האחרון והפגיעה בכלכלה בגלל משבר הקורונה משפיעים לרעה על היקף התמיכה בנשיא טראמפ.