בעלי החיים מסביב לעולם ממשיכים לנצל את הטבע, שמבודד כמעט לגמרי מבני אדם בתקופה הזו וגם האריות בפארק הלאומי קרוגר רצו להשתתף בחגיגה. האריות ניצלו את הרגעים הנדירים ללא תיירים וצולמו כשהם ישנים על אחד מהכבישים בפארק, כבישים שעד לפני חודש היו עמוסים במבקרים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

פארק לאומי קרוגר הוא אחד הפארקים הלאומיים הגדולים בעולם, גודלו של הפארק הוא כ-19 אלף קילומטרים רבועים, קרוב לגודלה של מדינת ישראל (22 אלף קמ"ר). הפארק מאכלס עשרות זנים שונים של דגים, זוחלים, יונקים, ציפורים ודו-חיים, ובין היתר גם את חמשת המינים הגדולים של אפריקה - האריה, הפיל האפריקני, התאו האפריקני, הנמר והקרנף צר-השפה.

בדרום אפריקה הוטל סגר כללי, על אף שמספר הנדבקים שם יחסית נמוך ועומד על 2,605 ומניין המתים במדינה עומד על 48. בעקבות הסגר, הפארק סגר את שעריו למבקרים מה-25 במרץ ומאז החיות מגיעות לאזורים ריקים, אזורים שביום יום היו עמוסים בתיירים רבים.

"התמונות של האריות שוכבים על הכביש במהלך היום, הם מראות לא רגילים משום שבנסיבות רגילות היייתה מתקיימת פה תנועה של כלי רכב, תנועה שמרחיקה את האריות לתוך הסבך", סיפר דובר הפארק ל-CNN.

האריות שוכבים על הכבישים בפארק הלאומי קרוגר
האריות שוכבים על הכבישים בפארק הלאומי קרוגר | צילום: CNN

למרות הסגר, בעלי החיים בפארק מחייבים התנהלות רגילה של העובדים. אבטחה ושירותי חירום, כמו גם המלחמה בפשעים הקשורים לחיות הפארק, נמשכות כל העת.