עם התפשטות נגיף הקורונה וכניסתם לבידוד של יותר ויותר חולים, מסתבר שהרשתות החברתיות עוזרות לשתף מידע וללמוד יותר על המחלה. גולשים רבים שחלו בנגיף הרגישו תחושות פיזיות מוזרות בגוף והחליטו לשתף ברשתות החברתיות. כתוצאה מריבוי הדיווחים, ככל הנראה, התגלה סימפטום חדש לנגיף הקורונה - רגישות בעור. הגולשים תיארו: "מרגיש כמו בועות בתוך הגוף, חלק מהאיברים רעדו". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הסערה החלה ביום חמישי האחרון כאשר טראנה בורק, ממובילות קמפיין MeToo, העלתה לחשבון הטוויטר שלה פוסט בו היא תיארה את התחושות שחווה בן זוגה שחלה בקורונה. "בנוסף לחום, יש לו משהו שלא שמענו עליו: רגישות בעור", כתבה באותו בוקר בציוץ. "העור שלו הרגיש כאילו הוא נשרף, גם כשבקושי היה לו חום. היינו צריכים להשתמש באלוורה כדי להרגיע את העור". אנשים רבים הגיבו לפוסט ונוצר שיח, שבעקבותיו התגלה שבשבועות האחרונים ישנם אנשים רבים המדווחים על הסימפטום.

רופאים שעוסקים בתחום טענו שהסימפטום הזה הוא לא שכיח וייתכן שמדובר בתגובה הפיזית של הגוף כחלק מהמאבק שלו בנגיף. ד"ר דניאל גריפית', רופא מומחה למחלות זיהומיות מבית חולים בניו יורק, אמר: "ברור שהסימפטום הזה אובחן, אבל אנחנו עדיין לא יודעים עד כמה הוא נפוץ ורחב בקרב החולים".

בעדות נוספת של אחד מהחולים סופר על "תחושת בועות שזזות בתוך הריאות שלי, אני מרגיש מתוסכל". בתגובה לעדות של חולה אחר, כתבה חולת קורונה בעצמה: "יש לי גם את תחושת הזמזום! איזה מוזר. היה לי את זה מהיום הראשון. אני עכשיו ביום מספר 20 של המחלה. זה כמו תחושה חשמלית על העור שלי, לבת שלי גם יש את זה".