נראה כי מייגן מרקל מנסה להתרגל לחייה החדשים, הרחק מהתקשורת הבריטית ומשפחת המלוכה. אחרי שברחה לקנדה, היום (רביעי) התפרסמה תמונתה של הדוכסית מסאסקס כשהיא מחובקת עם מקומיות, במרכז נשים בוונקובר – ונראית שמחה במיוחד. לפי הדיווחים, בשונה מהעם הבריטי שלא נתן לה מנוחה, תושבי העיר מרעיפים עליה את אהבתם ומגוננים עליה מפני התקשורת העוינת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בעוד החלטתם של הארי ומייגן הכתה גלים באנגליה, על פני השטח תושבי וונקובר קיבלו את מייגן כאחת משלהם - ללא ביקורות ונראה כי הקנדים המקומיים מנסים להגן על הדוכסית מפני הכתבים האורבים לה בכל פינה.

תושבים רבים מרותקים מהגעתם של הארי ומייגן, אך מצד שני מפחדים שהקרקס התקשורתי הזה יצא משליטה. בעלי עסקים רבים סירבו לדבר עם התקשורת על בני הזוג ואחד מתושבי המקום אמר לכתבים: "התקשורת הוציאה אותם מאנגליה, אתם פשוט צריכים להניח להם לנפשם".

חופשת הקריסמס של הארי ומייגן
הזוג המלכותי חגג הרחק מהמשפחה | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

לצד החיבוק החם, תושבים רבים במדינה חוששים מההשלכות הכספיות שיתממשו בעקבות המעבר של בני הזוג למדינה. אחד התושבים אמר כי הדוכסים "צריכים לפרנס את עצמם" והוסיף כי: "זה לא בסדר שבני הזוג מצפים ממשלם המיסים הקנדי לשלם על החיים החדשים שלהם".

בתקשורת הקנדית נכתב כי ממשלת קנדה לא צריכה להרשות לזוג להתיישב במדינה, במידה ויישארו בני משפחת המלוכה: "תושב שהוא בן מלוכה זה לא דבר שקנדה יכולה לאפשר, זה שובר טאבו מסוים".