טבח מזעזע בפנמה: חברי קבוצה שכונתה חלק מ"כת השטן" עינו למוות שבעה קורבנות במסגרת טקס אותו כינו "גירוש שדים". המשטרה דיווחה כי חברי הכת עינו את הקורבנות, הכו אותם ושרפו אותם בעודם בחיים. באחד המקרים הקורבנות אף נחתכו על ידי מצ'טות כדי לגרום להם "להתחרט על חטאיהם".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בין הקורבנות ברצח המזעזע: אישה הרה וחמשת ילדיה - אחד החשודים הוא הסבא שלהם.  הנרצחים, מקהילה ילידית, היו מוקפים בעשרה מחברי הכת שעינו והכו אותם ללא הפסקה. השוטרים מצאו בזירה אישה ערומה ולצדה מצ'טות, סכינים ואפילו עז ש"הוקרבה" במקום כחלק מהטקס.

כקילומטר וחצי מהבניין, נמצא גם קבר טרי שנקבר ובתוכו גופותיהם של שישה ילדים ואדם מבוגר אחד. הקורבן הצעיר ביותר היה בן שנה.

הכנסייה שנמצאה באזור
הכנסייה שנמצאה באזור | צילום: skynews

לכוחות המשטרה המקומית נודע על המתרחש, משלושה מטיילים שהצליחו להימלט מאותה הכת והגיעו לבית חולים באזור עבור קבלת טיפול רפואי. לאחר שהגיעו למקום, השוטרים הצליחו לשחרר 14 כלואים אחרים מאותה הקבוצה, שגם הם נקשרו והוכו באמצעות אלות עץ.

השוטרים אף גילו כנסייה מאולתרת שהייתה שייכת לכת מקומית שכונתה "אור האלוהים החדש" – ואחד מהם סיפר כי הם היו המומים ממה שהם ראו. "הרוצחים ביצעו טקס במבנה, במסגרתו החזיקו בני משפחה בניגוד לרצונם ועינו אותם. כל הטקסים הפולחנים נועדו להרוג אותם אם לא יחזרו בהם מחטאיהם", סיפר.