הצעירה הבריטית, שהורשעה שבקפריסין בבידוי אונס על ידי 12 ישראלים, התראיינה הבוקר (שני) לתקשורת בבריטניה ואמרה שהמשתתפים ב"מתקפה הברוטלית" התנהגו כ"להקת זאבים". לדבריה, היא הביעה פעמים רבות את רצונה למות אחרי המקרה. התקשורת בבריטניה פרסמה את תמונתו של אחד הצעירים הישראלים שהיו מעורבים במקרה מחודש יולי האחרון.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הצעירה, שמכחישה את האישומים בהם הורשעה בקפריסין, חשפה בריאיון את הצד שלה בסיפור – שהסתיים במאסר על תנאי ושחרור כל הצעירים הישראליים. לטענתה, 12 הישראלים תקפו אותה במלון באיה נאפה ואף ריתקו אותה לרצפה בכוח: "הם התנהגו כמו חיות". בנוסף, הצעירה הבריטית שבה וטענה כי נאלצה לחתום על וידוי שבדתה את התקיפה.

היא חזרה רק לאחרונה לביתה בבריטניה, לאחר ששוחררה מהמאסר בקפריסין. בריאיון לתקשורת הבריטית היא טענה כי הצעירים הישראלים תקפו אותה "כמו חיות", כשאחד מהם הצמיד אותה למיטה מלוכלכת וניצל אותה מינית.

החשודים באונס הקבוצתי בקפריסין (צילום: Petros Karadjias, AP)
הצעירים הישראלים בקפריסין, ארכיון | צילום: Petros Karadjias, AP

הצעירה, כיום בת 19, סיפרה: "חשבתי שאם לא אברח מהמקום מיד, אני אמות. לא יודעת כמה מתוך ה-12 אנסו אותי. לא סופרים, אי אפשר לספור דבר כזה". היא הוסיפה: "הם הסתדרו בתור, נרגשים, דיברו וצעקו בעברית. ניסיתי להילחם בהם אבל לא יכולתי. הם ממש היו כמו להקת זאבים".

בריאיון, נחשף כי הצעירה הגיעה לקפריסין למטרות עבודה ולאחר מכן גם חופשה. לטענתה, היא הוכרחה לחתום על מכתב המאשר שהיא בדתה את מקרה האונס על ידי שוטר מקומי. כעת היא הגישה עתירה לבית המשפט בבריטניה בניסיון לבטל את ההרשעה. "אמרתי את האמת, המלחמה שלי רק החלה", הצהירה.

את שמה של האישה לא חשפו בתקשורת הבריטית מסיבות משפטיות. בבריטניה דווח כי מקרה האונס לטענתה התרחש לאחר "בילוי רומנטי רגיל" שניהלה עם צעיר ישראלי אחר. לדבריה, הם חזרו לאחר מכן לחדר המלון שלו לפנות בוקר. "ידעתי שהוא עוזב את האי יום לאחר מכן אז התחלנו להתנשק. 5 דקות אחר כך, שמעתי את הדלת נפתחת והסתובבתי".

הפגנת תמיכה של ישראלים בצעירה הבריטית בקפריסין (צילום: החדשות12)
מפגינות למען הצעירה הבריטית, ארכיון | צילום: החדשות12

היא המשיכה בתיאור המטריד מהאירוע: "הישראלי תפס אותי וזרק אותי על המיטה, הוא הצמיד בכוח את הכתפיים שלי למזרן עלי ידי הברכיים שלו. הוא היה חזק  ובנוי טוב, לא יכולתי לזוז". לדבריה, לאחר מכן נכנסו הצעירים הישראליים: "חלקם תפסו לי ברגליים, אחרים תפסו לי בברכיים והורידו לי את הבגדים. הוא התעצבן בכל פעם שסגרתי את רגליי".

לפי התקשורת הבריטית, הצעירה הותקפה בחדר המלון במשך 20 דקות לפני שהצליחה לברוח ולדווח למשטרה המקומית. לטענתה, כבר אז המשטרה האשימה אותה בשקר. בדיווח נכתב: "היא תושאלה במשך 8 שעות בתחנת משטרה ריקה, בלי עורך דין, ועמדה מול לחצים לחתום על וידוי שבדתה את התלונה". היא סיפרה: "ידעתי מהרגע הראשון שמשהו ממש לא בסדר במסמך עליו חתמתי. העובדת הסוציאלית בתחנת המשטרה אמרה לי 'אין שום דבר שאת יכולה לעשות מעכשיו'.