מייגן מרקל, הנסיכה שוויתרה על תפקידה במשפחת המלוכה, צפויה להשתתף בתוכנית ריאליטי קנדית - כך דווח היום (שבת) בתקשורת בבריטניה. התוכנית "I Do, Redo", שתשודר בנטפליקס, עוסקת בנישואים שניים - ומרקל, שהתחתנה בעצמה פעמיים, עשויה לתרום מניסיונה בנושא. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

המנחה של התוכנית, ג'סיקה מולרוני, היא חברתה הטובה של מייגן מרקל. מקורות שעוסקים בהפקת התוכנית סיפרו לאתר "Page Six" כי מרקל בת ה-38 "תקפוץ" למספר הופעות אורח.

מולרוני, סטייליסטית במקצועה, התיידדה עם מרקל בזמן שהשחקנית (שהפכה לנסיכה) השתתפה בתוכנית "Suits" והתגוררה בטורונטו. השתיים התגבשו סביב חיבתן ליוגה והעלו בעבר תמונות משותפות רבות לרשתות החברתיות. בעבר נטען כי בני הזוג מולרוני סייעו בהיכרות של הארי ומייגן, ומולרוני אף טסה ללונדון לקראת החתונה המלכותית כדי לסייע עם ההכנות לחתונה ומדידת שמלת הכלה.

"מייגן תלויה מאוד בג'סיקה", אמר מקור לעיתון "ואניטי פייר". לדבריו, ג'סיקה עוזרת למייגן בכל ההחלטות המשמעותיות ומשוחחת איתה מדי יום: "הן החברות הכי טובות ומייגן סומכת עליה יותר מכל בתכנון של הפרטים הקטנים". מולרוני אף יצאה להגנתה של מרקל לאחר הפרישה מבית המלוכה.

השכר המקובל עבור הופעת אורח בטלוויזיה הקנדית הוא 588 דולרים קנדיים ליום, אך טרם התברר אם מייגן אכן תקבל תשלום. הסדרה עוזרת לזוגות לתכנן חתונה שנייה נפלאה לאחר שהתאכזבו מהחתונה הראשונה שלהם.עוד נטען כי התוכנית תעסוק גם בהחלטה של הארי ומייגן להפוך לעצמאים מבחינה כלכלית. דובריהם של מייגן והארי סירבו להגיב לדיווח עד כה.