התקשורת האמריקנית דיווחה היום (שני) כי בין קורבנות התרסקות המסוק, בה נהרגו אגדת הכדורסל קובי ברייאנט ובתו ג'יאנה, נמצאו גם שתיים מחברותיה לקבוצה, מאמנת קבוצת הבנות קריסטינה מאוזר, אמה של אחת הבנות, זוג הורים נוסף וטייס המסוק שטרם זוהה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ברשת CBS פרסמו את תמונות תשעת הקורבנות ודיווחו כי הקבוצה כולה ביקשה לטוס ל"ת'אוסנד אווקס" בקליפורניה למשחק כדורסל שבו היו אמורות הבנות לשחק ואותו תכנן בראיינט לאמן. למרות שהמשטרה טרם פרסמה את שמות כל הנוסעים, המשפחות אישרו שיקיריהם אכן נספו בתאונה.

מאמן קבוצת הבייסבול של הקולג' של מחוז אורנג', ג'ון ארלטובלי, אשתו קרי ובתם אליסה היו על המסוק. הם הותירו אחריהם בן ובת יתומים. אחיו של ג'ון מסר כי "אנשים ראו בו איש קשוח של בייסבול אבל גם איש שכולו לב". מאט, בעלה של קריסטינה מאמנת הכדורסל של הבנות, אמר: "אנחנו - אני והילדים - מרגישים הרוסים. איבדתי את אשתי היפה היום וילדי איבדו אם".

מאוזר, מאמנת כדורסל בבית הספר של הבנות, הייתה אף היא על המסוק. "ילדי ואני הרוסים", סיפר בעלה. נציג קליפורניה בבית הנבחרים ספד להרוגים: היום איבדנו הורים, ילדים, חברים, מאמנים וגיבורים. מחוז אורנג' אבל, אך אנחנו נמצא נחמה ויעוד בדוגמא שהשאירו אחריהם".