ג׳ין וויט, מורה מקולורדו, ראתה את התלמידים שלה לאחרונה ב-12 במרץ. ביום שישי האחרון, אחרי שהודיעו על צעדים נוספים שנועדו להילחם בהתפשטות בקורונה במדינה, היא הבינה שייקח עוד זמן רב עד שתוכל להיפגש עמם בכיתה. המורה המסורה החליטה שאינה יכולה לוותר על מפגש אחרון עם התלמידים ויצאה להניח חבילות שי מחוץ לביתם בזמן שהם מנופפים לה דרך החלון או ממרחק שני מטרים. התוצאה - סרטון מרגש על נאמנות של מורה בימי הקורונה.  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בתום 20 שנות הוראה, ג׳ין עתידה לפרוש מעבודתה בתום שנת הלימודים הנוכחית. לכן, יתכן ולא תשוב עוד ללמד את הכיתה האחרונה שלה בקריירה. ״זה מאוד קשה עבורי לא לראות את התלמידים שלי״ סיפרה, ״וזה קשה גם עבורם״.

אבל, יש דברים שגם הקורונה לא תוכל לעצור - ובמקרה הזה מדובר במסירות של מורה אחת ל-27 התלמידים שהתרגלו לפגוש אותה מדי יום בכתה. ״חשבתי לעצמי, ׳אני רוצה לראות אותם לפחות עוד פעם אחת׳ אז זה מה שעשיתי״. היא ארזה ספרים ומשחקים שעברו חיטוי, והורידה בביתם של כל אחד ואחת מהתלמידים שלה - כשבמושב הנהג בעלה, ובתה מתעדת את האירוע הסנטימנטלי.

החלק הקשה עבור ג'ין היה, כך מסתבר, לעמוד במרחק של שני מטרים מהתלמידים. היא הבטיחה שעוד תפגוש אותם שוב לפני שתחל שנת הלימודים הבאה, ועד אז, תמשיך לצדם בלמידה המקוונת מדי יום.