השתוללות בשידור – לעיני מיליוני צופים: תוכנית טראמפ למזרח התיכון הביאה את הישאם עבדאללה, שחקן מצרי מהפופולריים בעולם הערבי, לאיבוד עשתונות בשידור חי. אמש (שלישי) במהלך תוכניתו, שזוכה למיליוני צפיות במזרח התיכון מדי שבוע, התפרץ עבדאללה, עלה על השולחן באולפן וירה קללות לכל עבר. על הכוונת: טראמפ ונתניהו, אך גם מנהיגי סעודיה, עומאן, בחריין ואיחוד האמירויות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לאחר פרסום התוכנית האמריקנית החל המגיש לקלל את מנהיגי העולם הערבי שתמכו בתוכנית, ושנציגיהם אף נכחו בהכרזה על התוכנית בבית הלבן. המגיש אמר כי הוא פונה לעם הפלסטיני ואומר – "תצליחו ותנצחו, אתם הכבוד של העולם הערבי. הפלסטינים צריכים לדעת שישראל גייסה את הנהגת העולם הערבי, את ירושלים היא לא תצליח לקחת ללא הסכמת הפלסטינים".

המגיש המצרי שהשתולל בשידור חי בעקבות פרסום תוכנית
המגיש המצרי שהשתולל בשידור חי בעקבות פרסום תוכנית טראמפ

עוד הוסיף עבדאללה: "טראמפ מברך את השגרירים מאיחוד האמירויות ובחריין שהגיעו לאירוע. זה הדבר הכי מגעיל שיש". בשלב הזה קם עבדאללה, נעמד על הכיסא והניח את רגלו על שולחן האולפן. עבדאללה הצביע על הנעל שלו ואמר: "נעלו של כל ערבי חופשי על הראש שלך יא בין זאייד (שליט איחוד האמירויות), גם על הראש של עומאן ובחריין ועל הראש של מנהיגי סעודיה".

את דבריו סיים כשאמר: "פלסטין היא ערבית וירושלים בירת פלסטין. נפיל את עסקת המאה ופלסטין חופשית תחייה. אתם שליטי הבושה, תתביישו לכם. אתם חזירים, אני יורק עליכם", אמר עבדאללה – שכמובן לא סיים בלי להוסיף ש"נתניהו הוא מגעיל".