הניו יורק פוסט מפרסם היום (שלישי) תיעוד ממסוקו של קובי בראיינט מעל העיר גלנדייל בלוס אנג'לס, זמן קצר לפני שהתרסק. בתיעוד שצולם על ידי עד ראייה, נראה המסוק מסתובב וחוזר על עקבותיו מהכיוון ממנו בא, עד שנעלם מעין המצלמה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

עד הראייה שפרסם את התיעוד כתב כי "לרוע מזלי, לא הבנתי הבוקר כי אני מצלם את מסוקו של קובי בראיינט כחצי שעה לפני התרסקותו, בו היו גם בתו ואנשים נוספים". לפי הדיווחים, טייס המסוק ארה זוביין הקיף את אזור העיר גלנדייל בלוס אנג'לס סמוך לשדה התעופה ברבנק, בשל הראות שהקשתה עליו להמשיך ולטוס.

עד הראייה הוסיף כי "הטייס ביצע סיבוב מאוד חד", וזו הסיבה שגרמה לו לצאת ולצלם את המסוק חג מעל ביתו. הוא סיפר כי "המסוק השמיע רעש מאוד חזק. ראיתי שהמסוק עושה סיבוב או שניים ואז התחלתי לצלם, המסוק טס אפילו נמוך יותר ממה שנראה בצילום וקרוב מאוד לביתי - לצערי הטיסה הזו הייתה טרגית".

ההליקופטר התרסק בסופו של דבר בעיר קלבסאס בלוס אנג'לס והתפוצץ עד לכדי כדור אש. מלבד בראיינט נהרגו בתאונה שמונה בני אדם נוספים שהיו עמו על המסוק הפרטי, ובהם בתו בת ה-13 ג'יאנה מריה-אונורה. קובי ובתו היו בדרכם למשחק כדורסל ביחד עם שחקנית נוספת מקבוצתה של ג'יאנה ואביה. איש מהנוסעים לא שרד את ההתרסקות.