בריאיון ששודר אמש בפודקאסט באנגליה העניקה הדוכסית מקיימבריג', קייט מידלטון הצצה חסרת תקדים אל חייה האישיים, וחשפה את הקשיים שגם היא חווה בניסיונות לאזן בין אימהות לעבודה. בריאיון יוצא דופן שיתפה הדוכסית בת ה-38 בחרדותיה לגבי הורות, כמו גם המאבק בפחד שתאכזב כאמא את ילדיה ג'ורג', שארלוט ולואי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כשקייט נשאלה על ידי המראיינת גי'אובנה פלצ'ר האם היא חווה "אשמה אימהית" ענתה: "כן, כל הזמן. וכל מי שאומרת שהיא לא מפחדת בעצם משקרת". הדוכסית הוסיפה: "אפילו הבוקר, הילדים שאלו אותי: איך את לא לוקחת אותנו לבית ספר הבוקר? זה אתגר תמידי, שומעים את זה כל הזמן מאימהות. אפילו אימהות שלא עובדות בהכרח, תמיד יש משהו, את תמיד מפקפקת בשיקול הדעת שלך ובהחלטות של עצמך בכל הנוגע לאימהות מהרגע שהתינוק נולד".

קייט מידלטון והנסיכה שארלוט בחתונה של הנסיך הארי ומייגן מרקל
קייט מידלטון והנסיכה שארלוט בחתונה של הנסיך הארי ומייגן מרקל | צילום: Jane Barlow, Getty Images

בתחילת ההיריון הראשון שלה, מידלטון סבלה ממחלה הגורמת להקאות קשות מאוד, התייבשות וירידה מסוכנת במשקל. הדוכסית, אשתו של הנסיך וויליאם, סיפרה בריאיון כי בחרה ללדת בלידה טבעית באמצעות היפנוזה: "אני לא הולכת להגיד שוויליאם עמד שם ושר לי שירים מרגיעים, כי הוא חד משמעית לא עשה זאת! אפילו לא שאלתי אותו על זה, זה פשוט משהו שרציתי לעשות בעצמי.... ראיתי את הכוח שבזה, המדיטציה והנשימות העמוקות ודברים כאלה, שמלמדים אותך בלידה בהיפנוזה, כשהייתי מאוד חולה, ובעצם הבנתי שמשהו היה בשליטתי המלאה במהלך הלידה. זה היה עוצמתי מאוד".

על חווית הלידה של בנה הראשן ג'ורג' בן ב-6 סיפרה: "היה מדהים, מדהים. זו חוויה יוצאת דופן. איך גוף האדם מסוגל לעשות דבר כזה? פשוט יוצא דופן. והוא היה מאוד מתוק. והייתה לי כזו הקלה שהוא היה תינוק שמח ובריא. ולראות את בן זוגך ואת האושר הטהור על פניו – זה מאוד מיוחד".

הולדת הנסיך ג'ורג' מקיימברידג', השלישי בסדר הירושה
הולדת הנסיך ג'ורג' מקיימברידג', השלישי בסדר הירושה לכתר הבריטי | צילום: Cathal McNaughton, reuters

הנסיך ג'ורג' הוא יורש העצר לכתר, וכעת נמצא במקום השלישי לרשת את כס המלכות אחרי סבא שלו הנסיך צ'ארלס, ואביו הנסיך וויליאם. "כשהצגנו את ג'ורג' לעולם על מדרגות בית החולים לאחר הלידה זה היה מעט מפחיד, אני לא אשקר", סיפרה קייט. "כולם היו מאוד תומכים, וויליאם ואני היינו מודעים לכך שזה אירוע שכולם מתרגשים לקראתו ואנחנו כל כך מעריכים את כל התמיכה שהציבור הראה לנו. בעצם העובדה שאנחנו יכולים לחלוק את השמחה וההערכה שלנו עם הציבור, הרגשתי חשובה מאוד".

לקראת סוף הריאיון ששודר אמש והוקלט בינואר נשאלה הדוכסית על ילדותה שלה המחוז ברקשייר באנגליה: "הייתה לי ילדות מאוד מאושרת. היה כיף גדול ואני ברת מזל שהגעתי ממשפחה כזו חזקה. ההורים שלי היו מסורים מאוד. כאימא, עכשיו אני מעריכה מאוד כמה הוריי הקריבו בשבילנו".