רגעי האסון תועדו במצלמות: תיעוד חדש של התרסקות המסוק, שבה נהרג כוכב הכדורסל קובי בראיינט יחד עם בתו ג'יאנה ו-7 אנשים נוספים, התפרסם בכלי תקשורת בספרד. בתיעוד נראה המסוק צולל במהירות לעבר הקרקע עד לרגע הפגיעה: איש מהנוסעים לא שרד את הפגיעה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

כלי התקשורת "Entertainment Tonight" דיווח כי בראיינט ובתו ג'יאנה בת ה-13 הובאו למנוחות כבר בשבוע שעבר. בטקס נכחו אשתו של קובי, וונסה וכן שלושת ילדיהם: נטליה, ביאנקה וקפרי. 

"וונסה והמשפחה רצו טקס פרטי כדי להתאבל על אובדנם", סיפר מקורב למשפחה. "הטקס היה קשה מאוד עבור כל מי שנכח בו. עדיין קשה להם לקלוט את האובדן של שתי הנשמות היפות האלה".  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

#2, #24, #20 years as a Laker and the amount of years Kob and I were together ❤️❤️

A post shared by Vanessa Bryant (@vanessabryant) on

בנוסף לטקס האזכרה הפרטי שנערך, הודיעה וונסה בראיינט בחשבון האינסטגרם שלה כי המשפחה תקיים בעוד כשבועיים טקס אזכרה ציבורי בלוס אנג'לס, שם שיחק בראיינט כדורסל באופן מקצועי בקבוצת הלייקרס במשך 20 שנות קריירה. הטקס יתקיים ב-24 בפברואר; 24 הוא מספר מיוחד משום שזה היה מספרו של השחקן מאז עונת 2006-2007.

בראיינט נהרג עם בתו ג'יאנה בהתרסקות מסוק בעיר קלבסאס שבקליפורניה בסוף החודש שעבר. לצדו של בראיינט נהרגו בתאונה שבעה בני אדם נוספים שהיו עמו על המסוק הפרטי.