ילדים לנצח: מגיש הטלוויזיה כריס קואמו קיים ריאיון עם אחיו שהוא במקרה גם מושל ניו יורק, אנדרו קואומו בנוגע להתפשטות הקורונה בעיר. לקראת סיום הריאיון, השניים גלשו לעקיצות הדדיות בנוגע לשאלה מי האח המועדף על אמם. במהלך חילופי הדברים, המגיש סינן בהומור לעבר אחיו המושל: "פוליטיקאים הם מאוד ערמומיים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הוויכוח החל כשמגיש התכנית "Cuomo Prime Time" כריס בן ה-50 אמר לאחיו אנדרו שגדול ממנו ב-13 שנים: "תמיד יש זמן להתקשר לאמא, גם כשעובדים קשה". אנדרו ענה כי הוא עשה זאת רגע לפני שעלה לשידור והוסיף שהאם ציינה כי הוא האח המועדף עליה. הוא גם מיהר "להרגיע" את אחיו כריס: "החדשות הטובות הן שהיא אמרה שאתה הבן השני הכי מועדף עליה".

בתגובה מיהר המגיש כריס לעקוץ את אחיו בחזרה: "לא מאמין שאתה משקר לקהל שלי, הרסת את האמינות של הריאיון כולו" והמשיך "פוליטיקאים הם מאוד ערמומיים". השניים חתמו את הריאיון בחיוך וכריס אף הודה לאחיו שעלה לשידור וסיים במילים: "אני אוהב אותך אח".

השניים הם בניו של מושל ניו יורק לשעבר מריו קואמו, ששימש בתפקיד בין השנים 1983-1994. במשפחת קואמו ישנן עוד שתי אחיות, האחת רופאה והשנייה מפיקת סרטים. המשפחה מפורסמת בארה"ב בזכות האב והבן ששימשו באותו התפקיד, מושלי ניו יורק.