בסוף השבוע האחרון נקבע מותו של ג'ורדן סינוט, כדורגלן בן 25 ששיחק בליגות הנמוכות באנגליה. הוא נמצא בשעות המוקדמות של יום שבת (אתמול) שרוע בחניון של פאב מקומי בעיר רטפורד שבנוטינגהאמשייר: כוחות ההצלה הוזעקו למקום ומצאו את הצעיר מחוסר הכרה עם שבר בגולגולת. המשטרה המקומית חושדת כי מדובר ברצח.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הצוותים החלו לבצע החייאה בסינוט, שחקנה של מטלוק טאון מהליגה הצפון-אנגלית, ופינו אותו לבית חולים מקומי, שם נקבע מותו. למקרה קדמו שני דיווחים על "הפרעות לסדר הציבורי בהיקף גדול", בקרבת המקום שבו נמצא סינוט: הדיווחים התקבלו בשעות המאוחרות של יום שישי, סמוך לזמן שבו ככל הנראה הותקף.

קבוצתו של סינוט הצעיר ספדה לו ברשת האינסטגרם: "לא היית רק שחקן כדורגל, היית חבר ואח". סינוט, ששיחק בעברו גם בהאדרספילד המקצוענית, היה בנו של שחקן העבר והמאמן לי סינוט, ששיחק בשנות ה-80' וה-90' במספר קבוצות בליגות הבכירות באנגליה - בהן ווטפורד, בראדפורד ואולדהם.  

גורם בכיר במשטרת רטפורד אמר כי "המקרה קרה בשעות העומס של האזור ועל כן יש מספר רב של עדים שטרם הגענו אליהם. ייתכן ואנשים אלו מחזיקים במידע חיוני ביותר על מנת להבין כיצד קרה שאדם צעיר כל כך מת בצורה טראגית כזו". שוטר נוסף המעורב בחקירה סיפר עוד כי קיים חשד שבמקרה מעורבים "עד שמונה גברים ואישה" – שטרם זוהו.