טרגדיה בהופעה: דייויד אולני, זמר פולק מנאשוויל, מת במהלך הופעה בפלורידה בסוף השבוע. המוזיקאי בן ה-71 לקה בליבו במהלך פסטיבל מוזיקה - והאתר הרשמי של אולני הודיע על מותו. זמרת שהייתה איתו על הבמה סיפרה: "זה היה נראה שהוא רק לוקח רגע לעצמו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

המוזיקאים שהופיעו עם אולני על הבמה, איימי ריגבי וסקוט מילר, סיפרו כי הזמר התנצל בפני הקהל - ואז עצם את עיניו. מילר כתב אתמול (ראשון): "אמש איבדנו את דייוויד - הוא ניגן שיר, עצר, אמר 'אני מצטער' ואז הוריד את סנטרו והשעין אותו על החזה. הוא מעולם לא עזב את הגיטרה או נפל מהשרפרף - הוא הלך מאיתנו באופן עדין".

מילר הוסיף: "השכבנו אותו וניסינו להחיות אותו עד שצוות ההחייאה הגיע. הוא היה אחד מכותבי השירים הכי טובים שאי פעם הכרתי וניגנתי איתו". מארגן הפסטיבל אמר: "דייוויד היה אהוב ומוערך על ידי כל מי שהכיר אותו, כולל קהל מעריציו הרב ועמיתיו המוזיקאים".

דייויד אולני
"לא עזב את הגיטרה" | צילום: skynews

ריגבי ספדה למוזיקאי וסיפרה גם היא על הרגעים האחרונים. "הוא היה באמצע השיר השלישי כשעצר, השמיע התנצלות ועצם את עיניו. הוא היה מאוד שקט, ישב זקוף עם הגיטרה". ריגבי הוסיפה: "כולנו איבדנו מישהו חשוב אמש".

אולני, דמות בולטת בסצינת המוזיקה של נאשוויל, היה חבר במספר הרכבים והקליט יותר מ-20 תקליטים. באתר הרשמי שלו נכתב כי ההופעות שלו "שילבו עדינות ועוצמה, תיאטרליות וכנות". הוא הותיר אחריו אישה ושני ילדים.