גורמים בכירים בממשל הרוסי לא פוסלים את האפשרות כי הנשיא ולדימיר פוטין יעניק חנינה לנעמה יששכר עוד לפני המראתו לישראל, כך דווח הערב (חמישי) בעיתון הרוסי "קומרסאנט". יששכר נתפסה בנמל התעופה במוסקבה עם כ-10 גרם חשיש ונגזר עליה עונש מאסר של 7.5 שנים בכלא הרוסי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

עוד לפני הדיווח, אמה של נעמה התראיינה לחדשות 12.  "מאד מאמינה, מקווה ומתפללת", אך הוסיפה כי "כנראה שפוטין יגיע לארץ בלעדיה".

בהמשך לשיחתו הבוקר של ראש הממשלה נתניהו עם נשיא רוסיה פוטין, שבה דנו השניים בשחרורה של נעמה יששכר, אמרה יפה יששכר: "זה מעודד ונותן עוד תקווה. זה באמת הרים אותי קצת, כי אני מאד לחוצה השבוע. אני כאילו מחכה שתגיע השיחה שתגיד היא משתחררת . אבל כנראה שלא, כנראה שהוא יגיע לארץ בלעדיה".

נעמה יששכר בכלא הרוסי‎
נעמה יששכר בכלא הרוסי‎

עם זאת אמרה יששכר: "אני מאד מאמינה. מקווה, מתפללת. הוא יצטרך לפתוח את ליבו. אני אנסה להגיע אליו דרך מכתב ופשוט להתחנן לפניו, כי זה תלוי בו עכשיו. מר נתניהו עשה כל מה שהוא יכל, אני יודעת שיש מגעים כבר הרבה מאד זמן. והכדור אצל פוטין עכשיו".

יפה שיתפה ואמרה כי בתקשורת הרוסית ממעטים לעסוק בפרשה. "מה ששידר כלפינו מר נתניהו זו אופטימיות. נתניהו הבטיח לי ולנעמה – ואני מאמינה שהוא יעשה את זה. זה נותן בנו תקווה, חבל שאני לא יכולה לספר את זה לנעמה. היא לא רואה, היא רואה חדשות רק בטלוויזיה הרוסית".