למרות חיסול המנהיג, בדאע"ש ממשיכים לאיים - והפעם בעברית: הודעה קולית חדשה הופצה השבוע לפעילי דאע"ש ברחבי העולם - ובה הפציר דובר הארגון בלוחמים לפגוע במטרות יהודיות ברחבי העולם ואף לחדור לישראל כדי לבצע פיגועים בשטחה. אמש (רביעי), בצעד נדיר ומאיים, פורסמה הקריאה גם בעברית - תחת הכותרת: "אללה החריב את בתיהם עליהם, וכך יקרה לכופרים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במסר לחיילי הח'ליפות, במיוחד בסיני ובאזור הלבנט, נכתב: "מתחתיכם ההתנחלויות והשווקים של היהודים. השתמשו בהם כאדמות ניסוי ונשקכם, ולרקטות עם ראשים כימיים וכדומה".

בהקלטה החריגה שפורסמה ביום שני נשמע הדובר, אבו חמזה אל-קוריישי, תוקף את ארגון חמאס והפלגים הפלסטינים ברצועת עזה ומכנה אותם "כופרים". גם את האירנים תוקף אל-קוריישי באותו אופן, ובהתייחסות לקאסם סולימאני "מברך" הדובר על חיסולו של הגנרל השיעי: "שאלוהים לא ירחם עליו". עוד התייחס הדובר של ארגון הטרור הסוני הרצחני לתוכנית השלום האמריקנית אותה מקדם נשיא ארה"ב, וקרא לה "קשקוש שיש להכשיל".

בהמשך ההודעה פונה אל-קוריישי לפעילי דאע"ש המוצבים בחצי האי סיני, וקורא להם להתקדם לעבר "השלב החדש" בתכנית הלחימה של הארגון: לפלוש לישראל על מנת לפגוע באזרחים. "תהפכו את ישראל לשדה ניסויים לטילים ונשק כימי", נשמע הדובר אומר בהודעה.