רוב הילדים היו צועקים מפחד אם הם היו שומעים פצצות נופלות, אבל בתו בת ה-3 של עבדאללה אל-מוחמד, סלווה, דווקא צוחקת. במאמץ להגן על סלווה מפני הבעיות הפסיכולוגיות שראה אצל ילדים אחרים בסביבה, אל-מוחמד ניסה להפוך את הרעשים החזקים למשחק.

משפחתה של סלווה נאלצה לברוח מביתה בסרקיב, עיר באזור הכפרי המזרחי של אידליב, בגלל מלחמת האזרחים הסורית. כעת המשפחה מתגוררת בביתו של חבר במחוז אידליב, שם הם עדיין מוקפים בפיצוצים כמעט בלתי פוסקים.

בכל פעם שנפלה פצצה הוא מעמיד פנים שהרעש הוא כלי נשק או אקדח צעצוע. "היא ילדה שלא מבינה מה זאת מלחמה," אמר אל-מוחמד לרשת סקיי ניוז. "החלטתי ללמד את סלווה את המשחק הזה כדי למנוע את מצב של בעיות פסיכולוגיות הקשורות לפחד".

אביה של סלווה פרסם סרטון מרגש של המשחק במדיה החברתית. בסרטון נשמעת סלווה פורצת בצחוק מרעש הפצצות. הסרטון קיבל אלפי לייקים ותגובות, שמצד אחד הביעו עצב על מצב המשפחה, אך גם שיבחו את ההורים הגיבורים על כך שדיכאו את הפחדים של בתם.

גולשים ברשת החברתית השוו את הקטע המרגש לסרט זוכה האוסקר "החיים יפים", העוסק באב ובנו שנמצאים במחנה ריכוז במלחמת העולם השנייה. גם בסרט האב גורם לבנו להאמין שהסבל במחנה הריכוז הוא רק משחק.