ג'ון אוליבר בן ה-6 נעדר רבות מבית הספר בעקבות טיפולי הכימותרפיה שנאלץ לעבור כדי לטפל במחלת הסרטן. לאחר ההיעדרות הארוכה מהמוסד הלימודי, הוא חזר – ושם חיכו לו חבריו לכיתה כשהם עומדים לכבודו, מריעים לו ומוחאים כפיים. כיצד אוליבר הגיב? צפו בתיעוד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בתיעוד רואים את אוליבר מגיע לבית הספר וצועד פנימה, כשלצידיו עומדים מוריו וחבריו בשני טורים ומוחאים לו כפיים. אוליבר המרוגש עומד באמצע ומחייך חיוך רחב וממשיך לצעוד קדימה, כשלבסוף הוא מרים מעט את ידו כדי לנופף לשלום.

ג'ון אוליבר בן ה-6
ג'ון אוליבר בן ה-6 | צילום: cnn
בשנת 2016, כשהיה רק בן 3, ג'ון אוליבר בן ה-6 מאוהיו אובחן כחולה סרטן מסוג לוקמיה. לאחר כמה בדיקות דם, בישר הדוקטור להוריו של אוליבר כי יש לו סרטן מסוג לוקמיה. בעקבות האבחנה, נאלץ אוליבר לעבור עשרות טיפולים והליכים קשים במשך שלוש שנים ארוכות.

תופעות הלוואי של הטיפול היו מאוד קשות, מה שהקשה על אוליבר לתפקד. בעקבות כך, הוא נעדר רבות מבית הספר. בחודש שעבר, סיים אוליבר את טיפולי הכימותרפיה שלו והצליח סוף סוף לחזור לבית הספר – שם חיכו לו בני כיתתו כשהם עומדים ומריעים לו ואף מוחאים כפיים. הסרטון המרגש הפך ויראלי בימים האחרונים ברשתות החברתיות וריגש רבים, שבירכו את ג'ון ואיחלו לו בריאות.