המתיחה שהצליחה יותר מדי: קרול סאנצ'ז, נערה אמריקנית כבת 16, הצליחה להקפיץ את ניו יורק וכמעט את ארה"ב כולה לאחר שהופץ תיעוד החטיפה שלה ברחוב כשהיא צועדת ליד אימה, שניסתה בכל כוחה להיאבק בחוטפים. לאחר יותר מ-16 שעות היא נמצאה, והודתה: ביימתי את הכל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות  

דבר היעלמותה של בת ה-16 הכה גלים לאחר הסרטון הדרמטי, בן 10 שניות בלבד, שהפיצה אתמול (שני) משטרת ניו יורק. בתיעוד הקצר רואים את הנערה צועדת עם אמה ברחוב כשבשלב מסוים עוצר רכב שחור בשולי המדרכה שממנו יצאו זוג אלמונים. הם מתנפלים על סאנצ'ז ומכניסים אותה למכונית - בעוד שאימה מנסה להיאבק בהם נואשות.

על פי משטרת ניו יורק, בתוך הרכב שהו שני גברים נוספים שחיכו לרגע הנכון ונמלטו עם הצעירה. המשטרה תיארה את החשודים כארבעה גברים בוגרים בשנות העשרים לחייהם, עם "גוונים כהים" ולבושים בבגדים שחורים.

סנצ'אז נמצאה בריאה ושלמה לאחר 15 שעות של חיפושים קדחתניים שנעשו לאורכה ולרוחבה של מנהטן. כעת כאמור מסתבר שהכל היה זיוף: מהחקירה עולה כי הסיבה היא שסאנצ'ז ניסתה לברוח מאמה, לאחר שזו שהתעקשה לחזור עם המשפחה להונדורס. ארבעת הגברים שהשתתפו במתיחה הם חברים של סנצ'אז, וכרגע לא ברור אם הם יואשמו בעבירות פדרליות.