הבית של ג'ולי ג'וזף, בת 47 מהודו, נחשב מקולל במשך שנים: חמותה מתה ממחלה מסתורית, לפחות שלושה מבני משפחתה הקרובים נפטרו כתוצאה מהתקפי לב קטלניים ואחייניתה בת השנתיים נחנקה למוות במהלך ארוחה. בעקבות מקרי המוות של בעלה והוריו, המשטרה המקומית בהודו החלה לחקור ולבסוף ג'וזף הודתה: הרגתי שישה מבני משפחתי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ג'וזף, אם לשניים, שגרה בעיירה קרלה בדרום הודו נראתה כמו כל שכנה חייכנית אחרת. היא סיפרה למכריה שהיא עובדת כפרופסורית באוניברסיטה יוקרתית לטכנולוגיה, תמיד התלבשה בקפדנות ובזמנה הפנוי הלכה לכנסייה וסייעה לשכניה כשהיו חולים.

"ג'ולי נראתה לנו כמו אישה מושלמת", סיפר אחד משכניה הוותיקים, שגר לצדה מעל 20 שנה. "כשג'וזף עברה לשכונה, היא נראתה חברותית ונחמדה, מעולם לא היה לנו צל של ספק לגביה עד האירועים האחרונים שהתרחשו", סיפרה שכנה אחרת. לפני מספר שנים החלו להתרחש בסביבתה של ג'וזף אירועים חריגים שהעלו חשד בסביבתה.

מתו בזה אחר זה - "התחלנו לחשוד"

בשנת 2002 חמותה של ג'וזף מתה לפתע ממחלה מסתורית, אך בשל בעיות בריאותה בעבר מותה לא נחקר. שש שנים לאחר מכן אחד השכנים הגיע לביתה של ג'וזף וראה את האב של בעלה שוכב מת על הספה כשקצף יוצא מפיו – וכלתו ג'ולי לצדו. בעקבות מות האב, כל נכסיו וכספו הועבר לבנו ואשתו – ג'ולי ג'וזף.

שלוש שנים אחר כך גם בעלה של ג'וזף מת. למרות שסיפרה לכל שכניה שהסיבת למותו הייתה התקף לב – המשטרה קבעה כי הוא מת מהרעלת ציאניד. אשתו קיבלה לאחר מותו את כל רכושו.

בחודש אוגוסט האחרון המשטרה החלה לחקור את האירועים שהתרחשו בקרבתה של ג'ולי ומהר מאוד הבינו שמשהו מפוקפק בסיפור חייה. ראשית, התגלה שג'ולי אינה פרופסורית באוניברסיטה, ונודע לשוטרים שהיא משקרת לגבי נסיבות המוות של בעלה. אז עצרו השוטרים את ג'וזף ולקחו אותה לחקירה.  

לבסוף הודתה ג'וזף שהרגה שישה מבני משפחתה והרעילה את בעלה כדי להשתלט על רכושו וכספו, באמצעות ציאניד שהכניסה למשקאות ששתה. היא כעת עצורה והמשטרה ממשיכה בחקירה על מנת לאתר ראיות שיוכיחו את מעשיה.