האלימות במקסיקו ממשיכה לשבור שיאים חדשים, ונראה שאין יום בלי אירוע לא פחות מדרמטי במדינה הלטינית שלא מפסיקה לספק כותרות.

על פי דיווחים של כלי התקשורת באמריקה, עיתונאי מטעם הנשיונל ג'אוגרפיק אשר שהה במקסיקו לטובת כתבה, נפצע במהלך ריאיון לאחר שמתנקשות חיסלו את שני הגברים איתם שוחח, והוא פונה לביה"ח כשמצבו מוגדר יציב.

התקרית יוצאת הדופן התרחשה באחת הערים המושמצות במדינה, חוארז, אשר שוכנת סמוך לגבולה הצפוני של מקסיקו עם ארה"ב בסמוך לאל פאסו (טקסס).

סוכנות הידיעות AP מפרסמת כי החיסול ארע במהלך ריאיון עם סוחר סמים מקומי, כשהשלושה עמדו באותו נקודה בדיוק בה חוסל סוחר סמים אחר בחודש אפריל האחרון, ושני הגברים שהתראיינו לכתבה נורו, ומתו במקום.

מקסיקו מוגדרת כבר תקופה ארוכה בתור המדינה המסוכנת ביותר עבור עיתונאים מערביים, ולפחות תריסר אנשי תקשורת נהרגו במדינה הלטינית מאז תחילת השנה, במה שמגדיר את מקסיקו כמסוכנת יותר עבור עיתונאים אשר סוריה נניח, לפחות באופן סטטיסטי.

חורחה נאבה לופז, סגן התובע של מדינת צ'יוואווה, התייחס לתקרית וסיפר כי שני הגברים חוסלו על ידי ארבע נשים שהופיעו במקום ופתחו לעברם באש ונמלטו מיד אחרי. 

עוד הוסיף לופז, כי העיתונאי שנפצע בתקרית היה מלווה בשלושה עיתונאים נוספים, ואף אחד מהם לא דיווח למשטרה על הריאיון מבעוד מועד, וכעת, גורמים במשטרה הפדרלית במקסיקו בוחנים את ציוד ההקלטה של צוות הצילום כדי לבדוק אם ניתן לזהות את היורות.