גבר צעיר החליט להחליף מקומות בטיסה עם קשישה בת 88 – היא קיבלה את מקומו במחלקה הראשונה, ואילו הוא תפס את המושב שלה במחלקת התיירים, בסמוך לתאי השירותים. לדברי דיילת שהייתה על הטיסה וחשפה את הסיפור בעמוד הפייסבוק שלה, "הוא לא אמר מילה ולא ביקש שום יחס מיוחד כל הטיסה, הוא פשוט עשה את זה מטוב לבו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לדברי הדיילת, לאה איימי, הגבר – ששמו ג'ק – ו-ויולט בת ה-88  החלו לדבר ביניהם בעת ההמתנה לעלייה למטוס, ומיד נהיו מיודדים. במהלך השיחה ציינה ויולט כלאחר יד שזה החלום שלה לטוס במחלקה הראשונה, וג'ק החליט להגשים את חלומה. לאחר שעלו למטוס, הוא איתר אותה במחלקת התיירים והציע לה להתחלף במקומות, ולאחר שהסכימה תפס את מקומה בשקט.

לדברי איימי, ויולט טסה לעתים קרובות לניו יורק כדי לבקר את בתה, אולם חלף זמן רב מאז טיסתה האחרונה כי היא נאלצה לעבור ניתוח ברגלה. "הייתם צריכים לראות את הפרצוף שלה כשכיסיתי אותה במיטה אחרי ארוחת הערב", כתבה הדיילת.

היא צילמה את השניים יחד וגם את ויולט במושב היוקרתי שלה, למזכרת. לדבריה, למרות שכבר פגשה ידוענים רבים כחלק מתפקידה, ויולט וג'ק הם ללא ספק שני הנוסעים האהובים עליה עד כה. הפוסט ששיתפה הפל ויראלי, ושותף ברשת אלפי פעמים.