תומאס קאלווי, בן 44 מג'ורגיה, הואשם בהטרדה מינית לאחר שסטר בישבנה של כתבת חדשות במהלך שידור ישיר של מירוץ חמישה קילומטר ריצה בג'ורג'יה. קאלווי הסגיר את עצמו ביום שישי האחרון, נעצר ושוחרר בערבות של 1,300 דולר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

קאלווי היה בין המשתתפים במירוץ השנתי. בסרטון, שהגיע ליותר מ-10 מיליון צופים, נראית הכתבת, אלכס בוזריאן, מתארת את המתרחש כשהעוברים ושבים נכנסים לפריים. אחד מהם, שהיה לבוש בחולצה כחולה עם שרוולים ארוכים נגע בישבנה – והיא נראתה נסערת מאוד מהאירוע.  

 בוזריאן התייחסה לתקרית בטוויטר. "לאדם שנגע בישבני בשידור חי", כתבה. "אתה חיללת, החפצת והבכת אותי. אף אישה לא צריכה לסבול דבר כזה בעבודתה או בשום מקום אחר לעולם. אתה יכול לעשות טוב יותר".

קאלווי התנצל בפני הכתבת הנבוכה. "זה היה מעשה נורא, זו הייתה טעות איומה", אמר. "אני מרגיש נבוך ואיום". עורך דינו של הנאשם התעקש שלא הייתה כוונה פלילית במעשיו, אך בוזריאן אמרה בתגובה כי כוונותיו לא משנות: "הוא לקח את הכוח שלי, ואני מנסה לקבל אותו בחזרה". 

עורכת דינה של בזוריאן פרסמה הצהרה בשמה של הכתבת לפיה היא "שמחה שרשויות החוק מתייחסות למקרה ברצינות. בזוריאן "מרגישה שכתבת צריכה לעשות את עבודתה מבלי להיות מוטרדת".