עקיצה על המגרש: שחקני קבוצות כדורגל מקומיות בטנזניה, נאלצו להפסיק את המשחק ולברוח מהמגרש בעקבות נחיל דבורים שפלש לפתע למתחם וגרם לבהלה. השחקנים נשכבו מיד על הקרקע ברגע שראו את הדבורים, וכך גם כל אנשי הצוות במתחם - זאת כדי להגן על גופם מעקיצה. מה שלא עזר לחלק מהשחקנים שנעקצו על ידי הדבורים בסופו של דבר. צפו בתיעוד.   

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

התקרית המפתיעה התרחשה במהלך משחק כדורגל בין שתי קבוצות מקומיות, "יאנג אפריקאנס" ו"ארינגה יונייטד", באצטדיון אוהורו בדר א-סלאם שבטנזניה. הדבורים נכנסו לאצטדיון בדקה ה- 53 של המשחק, וגרמו להפסקתו באופן מיידי. 

בסרטון רואים את השחקנים נשכבים על הדשא ברגע שהם מבחינים בנחיל הדבורים שמתקרב אליהם. חלקם אף מכסים את פניהם בחולצות, ולאחר מכן הם בורחים החוצה מהמגרש. בתיעוד רואים גם את אנשי הצוות נשכבים אף הם בשולי המגרש בחשש מהחרקים שמתקרבים אליהם. בסופו של דבר השחקנים וגם האוהדים בורחים החוצה, זאת עד שהדבורים עזבו את המתחם. 

חלק מהשחקנים נעקצו על ידי הדבורים, אך המשחק התחדש בסופו של דבר לאחר עיכוב קצר. ומה הייתה תוצאת הסיום אם תהיתם? ה"יאנג אפריקאנס" ניצחו 4-0 את המשחק, שכנראה לא ישכחו כל כך מהר.