התפתחות בפרשה שמסעירה את הודו: ארבעה גברים שנעצרו לפני כשבוע בחשד לאונס ורצח של ווטרינרית בת 27 נורו הלילה (שישי) למוות על ידי השוטרים בזירת האירוע. השוטרים טוענים כי החשודים תקפו אותם וניסו להימלט מהמקום, אך טרם נמסר מדוע הם הובאו לזירה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בשעה 03:30 שעון מקומי נלקחו ארבעת הגברים לזירת הפשע, שם לפני כשבוע, לפי החשד והודאתם, אנסו בתורות את האישה, ווטרינרית בת 27. סגן מפכ"ל המשטרה המקומית טען כי אז ניסו החשודים לתקוף ולהשתלט על השוטרים במקום: "במהלך ניסיון השחזור בזירת הפשע, הנאשמים ניסו לחטוף את נשק השוטרים". בתגובה, ירו השוטרים והרגו את כל ארבעת החשודים.

אזרחים רבים הביעו ברשתות החברתיות את תמיכתם בהרג החשודים. "לא בטוח אם זה בסדר או לא, אבל אני מאוד שמח. רק מקווה ומתפלל שאלו שנהרגו הם הפושעים האמיתיים", כתב אחד הגולשים. כוכבת בוליוודית כתבה בטוויטר: "צדק זריז כזה ייטע פחד במוחות המעוותים. תפילותינו נענו. מסירה את הכובע בפני המשטרה".

לפני כשבוע פרצו בהודו מהומות ענק לאחר שפורסם כי ארבעה גברים אנסו, רצחו ושרפו את גופתה של אישה בת 27 באזור הידרבאד. על פי הודאת החשודים, הם ניקבו את גלגל המכונית של הצעירה בעת ששהתה מחוץ לרכבה. כשחזרה למגרש החניה, הציעו לעזור לה, הובילו אותה בכוח למגרש ריק, שם אנסו אותה בתורות. המשטרה חושדת כי האישה נחנקה למוות. לאחר מכן, הובילו החשודים את גופתה במשאית למעבר תת-קרקעי, שם שרפו אותה.

זמן קצר לאחר פרסום דבר האונס התאסף המון זועם של אלפי בני אדם מסביב לתחנת המשטרה בה שהו העצורים, בדרישה שהמשטרה תסגיר אותם לידיו. אמה של הקורבן דרשה שהחשודים "יישרפו בעודם בחיים".