איחוד מרגש לכבוד חג המולד: בשעת לילה מאוחרת בשבוע שעבר, ג'יימי גרבאוסקי, נהגת אוטובוס במילווקי, עמדה לסיים את נסיעתה ולחזור למסוף קרוב כשלפתי הבחינה בשני כלבים רצים לכביש. הכלבים היו לבדם, ללא אף אדם או רכב בסמוך להם.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ג'יימי עצרה את האוטובוס, פתחה את החלון וקראה לעבר השניים: "אתם צריכים ללכת הביתה, בואו היכנסו!". היא פתחה את דלת האוטובוס, ועזרה לשני הכלבים להיכנס לרכב. היא יצרה קשר עם חברת האוטובוסים ועדכנה אותם מה אירע, ושיחקה עם שני הכרלבים עד שהגיע למקום שוטר.

השוטר לקח את שני הכלבים לרכבו, והעביר אותם למקלט מקומי. במקלט זיהו ששני הכלבים – פיטבול ודוברמן-פינצ'ר כבני שנתיים – במצב טוב. בדיקה נוספת העלתה שהשניים חמקו מחצר הבית של בעליהם, במרחק של כחמישה קילומטרים מהיכן שג'יימי מצאה אותם – והבעלים מחפשים אחריהם במשך שעות ארוכות, בחוסר הצלחה. תוך זמן קצר אוחדו הכלבים עם בעליהם.

ג'יימי, שמגירה עצמה "הלוחשת לכלבים" וחובבת חיות נלהבת, אמרה שהיא מאושרת שהיא הייתה במקום הנכון בזמן הנכון. היא הסבירה כי אספה את הכלבים לאוטובוס בגלל שהיה לילה קר במיוחד, בטמפרטורה של -6 מעלות, והיא חששה שהכלבים ייקפאו למוות או יידרסו.

כלבים אבודים שמצאה נהגת אוטובוס במילווקי (צילום: RideMCTS)
ג'יימי והכלבים. "במקום הנכון בזמן הנכון" | צילום: RideMCTS

בעלי הכלבים מסרו שהם אסירי תודה לג'יימי, אנשי חברת האוטובוסים, משטרת מילווקי והמקלט, שעבדו כולם יחד כדי לאחד את חיות המחמד והמשפחה ימים ספורים לפני חג המולד.