איחוד מרגש: טינה בג'רנו, כבת 50 מקליפורניה שבארה"ב, הופתעה לקבל אימייל יום אחד בהיר, בו נכתב לה שהבת שחשבה שאיבדה לפני 30 שנה, חיה וקיימת. בהודעה שקיבלה נכתב: "יכול להיות שאנחנו קרובי משפחה, את אולי אמא שלי". ההודעה התקבלה מבתה - שמאז עברה שינוי מין וכעת היא גבר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

טינה הביאה לעולם את בנה בגיל 17, ואמה אמרה לה שאסור לה לגדל את התינוק. יום למחרת התבשר לטינה שהתינוק שילדה מת רבע שעה לאחר שנולד. "הוא היה חולה ולא שרד", נאמר לה. במשך כמעט שלושה עשורים מאז, איבדה טינה כל תקווה שבתה אולי עוד חיה, וציינה בעצב בכל שנה את תאריך הפטירה של בתה.

"בכל שנה מחדש זה היה יום קשה, היא נכנסה לדכאון ולא הפסיקה לבכות", סיפר בעלה אריק. אלא שבשבוע שעבר קיבלה טינה בג'רנו הודעה מפתיעה בה נכתב: "אני חושב שאנחנו צריכים לדבר, יכול להיות שאנחנו קרובי משפחה – אולי את אמא שלי". 

מתברר שהילדה שלה, שנחשבה מתה כל השנים אומצה חמישה ימים לאחר שנולדה על ידי משפחה חמה ואוהבת בלאס וגאס. ולא רק זה – הילדה עבר שינוי מין והיא כעת גבר בשם כריסטן. כריסטן בן ה-29 הוא אב לתינוק משלו ומתגורר עם משפחתו בניו ג'רזי. 

האם המופתעת ובעלה הגיבו להודעה המפתיעה ואמרו שלא אכפת להם כלל שהילדה עברה שינוי מין. הם סיפרו: "לא אכפת לנו שהוא עבר שינוי מין, הוא הילד שלנו, אנחנו רק שמחים שהוא חי - להסתכל עליו פשוט מרגש וגורם לבכות".

הבן ומשפחתו צפויים לבקר בחודש הבא את אמו הביולוגית ובעלה, שאמנם אינו האב הביולוגי אך מתייחס לכריסטן כבנו לכל דבר. טינה בג'רנו ובעלה אריק מקווים שהסיפור הזה יעודד משפחות אחרות שנפרדו לא לוותר על חיפוש אחר קרוביהם האבודים.