אחד מהשמות הנפוצים בארה"ב – מוחמד: לראשונה בהיסטוריה השם מוחמד הוא אחד מעשרת השמות הפופולריים ביותר לתינוקות בארצות הברית, כך חושף האתר "BabyCenter" שמרכז מידע על הורות, משפחה ונתונים סטטיסטיים כמו שמות של ילדים. השם מוחמד הגיע השנה למקום העשירי ברשימה - עלייה של ארבעה מקומות מהשנה שעברה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

כתבת CNN לינדה מורי הסבירה בידיעה שפרסמה בנושא כי "המשפחות המוסלמיות בארצות הברית קוראות לבנם הבכור מוחמד לכבודו של הנביא וכדי לברך את הילד". השם הפופולרי ביותר לבנים בארה"ב השנה הוא ליאם, שדחק מהמקום הראשון את השם ג'קסון לאחר 6 שנים רצופות שבהן עמד בראש הרשימה. בקרב הבנות השם הנפוץ ביותר הוא סופיה.

בפרסום של ה-CNN הוסבר כי הנתונים נאספו מכ-600 אלף הורים. ההורים שקראו לילדם מוחמד הסבירו כי הם מאייתים אותו בכמה דרכים, אך השם הוא אותו השם.

בארצות הברית יש יותר ויותר שמות עם מצלול מזרח תיכוני. כך למשל, גם בקרב הבנות נפוץ השם בין עשרת הראשונים, איסלה וגם אלינור ומיילס הם שמות שיותר ויותר אמריקנים אוהבים. בין הבנים – השמות החביבים ביותר הם ליאם, ג'קסון, נוח, איידן, גרייסון, קאדן, לוקאס, אלייזה, אוליבר ומוחמד. בקרב הבנות שולטים השמות סופיה, אוליביה, אמה, אווה, ארייה, איזבלה, אמיליה, מיה, ריליי ואלייה.