הצעד המפתיע של ראשי הצבא הבריטי בניסיון לעלות את שיעור המתגייסים: בדיילי מייל הבריטי נחשף היום (ראשון) כי במוקד של הקמפיין החדש יעמוד ישבנה של כוכבת הטלוויזיה האמריקנית קים קרדשיאן שמתחזקת חשבון אינסטגרם עם כ-154 מיליון עוקבים מכל רחבי העולם. "הקמפיין החדש יעביר מסר חזק לצעירים ולפיו הצבא מסייע בבניית ביטחון עצמי שנמשך לאורך כל החיים – ולא רק ברגע שבו אתה רואה שהתמונה שלך ברשת קיבלה מספר גבוה של לייקים", הסביר גורם צבאי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לדבריו, "הצבא לוקח אנשים צעירים, בונה ומפתח אותם – ובזכות השירות הם נשארים מיומנים וערוכים לכל תרחיש לשארית חייהם. אי אפשר להתחרות עם היתרונות הרגשיים שמעניקה לך הקריירה הצבאית".

קרדשיאן התפרסמה בשנת 2007 לאחר שכיכבה לצד בני משפחתה בסדרה "משפחת קרדשיאן" שזכתה להצלחה ולפופולריות מסחררת. ב-2014 תמונה אחת בכיכובה שבה מתועדת הכוכבת כשהיא מחזיקה כוס שמפניה באמצעות ישבנה זכתה ל-50 מיליון צפיות תוך יום אחד בלבד. בעוד שעוקביה מנסים באופן אובססיבי לחקות את מראהה החיצוני, בצבא מדגישים כי הם מייחסים חשיבות זהה הן לבריאות הפיזית והן לבריאות הנפשית של החיילים, וזאת באמצעות אימונים יומיומיים שמפתחים כל אחת מתכונות אלו.

הקמפיין החדש צפוי להיות מופץ באמצעות ערוצי הטלוויזיה המקומיים, שלטי חוצות וכן ברשתות החברתיות. במשרד הביטחון הבריטי בחרו שלא להתייחס לפרסום.