שוטר בפלורידה, ארה"ב, חשמל אישה מבוגרת עם אקדח טייזר ביום הולדתה ה-70. זאת, לאחר שסירבה להכניס אל ביתה כוח משטרה שחיפש אחר נכדה, אסיר לשעבר שהפר את תנאי השחרור שלו. בת ה-70 חושמלה שלוש פעמים - אחת מהן בזמן שהיא שוכבת על בטנה ומרותקת לקרקע - והואשמה בתקיפת שוטר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

תצהיר רשמי של המשטרה שהגיע לידי רשת NBC מכיל תיאור מפורט של האירועים ומעלה תמונה מטרידה למדי של האלימות הקשה שננקטה נגד בת ה-70. לפי המסמך, התקרית שאירעה ביום חמישי האחרון החלה בכך שכוח של המשטרה המקומית הגיע אל ביתה של ברברה פינקני במטרה לעצור את נכדה, המבוקש בשל נשיאת נשק והפרת תנאי השחרור שלו.

פינקני העידה שנבהלה ופחדה כשהשוטרים דפקו בחוזקה על דלתה: "פשוט צרחתי, לא ידעתי מה לעשות". כשביקשו להיכנס אל הבית, דרשה בת ה-70 מהשוטרים שיציגו בפניה צו חיפוש, אולם האחרונים טענו שאין בכך צורך בשל העובדה שכבר הוצא צו מעצר נגד הנכד. עוד נכתב בתצהיר כי אחד השוטרים הזהיר את האישה שהיא עלולה להיעצר אם הנכד המבוקש יימצא בביתה, אך היא עדיין סירבה לפתוח את הדלת.

לפי התצהיר, בשלב זה ניסה השוטר לפרוץ אל הבית בכוח, אך נתקל בהתנגדות. האישה דחפה את השוטר והוא בתגובה חשמל אותה עם אקדח טייזר פעם אחת בזרועה השמאלית, ופעם נוספת בגבה. לאחר מכן ריתק אותה השוטר אל הרצפה ומשך את ידיה אל מאחורי גבה. בעודה שכובה על הקרקע חשמל אותה השוטר בגבה פעם נוספת והצמיד אותה לרצפה בעזרת ברכו בזמן שהשוטר שהיה עמו אזק את ידיה.

פינקני נעצרה בידי השוטרים והואשמה בתקיפת שוטר. עם זאת, הסבירה בת ה-70 בתחנת המשטרה כי נכדה כלל לא מתגורר בביתה. בתצהיר נכתב כי החיפוש שנערך בבית לא נמצא הנכד, אך צוין כי ייתכן שהוא נמלט בחסות המאבק שהתרחש בדלת הכניסה.