4,000 חברות שונות הציגו בתערוכת הטכנולוגיה הגדולה והנחשבת בלאס וגאס, CES. מה שבטוח, לאן שלא הלכנו – שמענו עברית. לפחות 100 חברות ישראליות הציגו את המוצרים החדשניים שלהן בתערוכה, ומשכו לא מעט תשומת לב. מכשירים רפואיים, "מקל הסלפי הטוב בעולם" ומוצרים לשמירה על הבריאות – כולם מקווים להיות האקזיט הגדול הבא.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הביתן הישראלי מושך אליו המון תשומת לב. חידושים טכנולוגיים ישראליים רבים מוצגים בתערוכה, ומבקרים מכל העולם באים לשמוע על "אומת הסטארט אפ", ועל הטכנולוגיות החדשניות שיש לה להציע. "החברות המובילות בעולם מגיעות בהמוניהן לפגוש את החברות הישראליות", אמר מיקי אדמון, ממכון הייצוא הישראלי. "אנחנו נקיים פה כ-1,000 מפגשים עסקיים עם חברות מובילות כמו סמסונג, IBM וטויוטה. כולן באות לראות חדשנות מישראל".

חברת "נובהסייט", הציגה בתערוכת CES פיתוח לטיפול בעין עצלה, הגורם המוביל לעיוורון אצל ילדים ובעיה שפוגעת בכ-3% מהאוכלוסייה. כל מה שצריך לעשות, הוא לצפות באמצעות המכשיר בתכנים לפי בחירתכם. עם ההמצאה הזו, כך הם מקווים, יהפכו לדבר הבא בעולם הרפואה.

חברת "נוטריקו", מציעה לנו מוצר לשמירה על תזונה מאוזנת ובריאה: דיספנסר חכם, שמקבל עלינו מידע. מה אנחנו אוכלים, מהו אורח החיים שלנו, ובמקרה ויש חוסרים – אל דאגה, הוא יציע לנו את תוספי התזונה הנדרשים. גם "מקל הסלפי הטוב בעולם" של חברת פיקטאר משך תשומת לב רבה, כשייחודו הוא שליטה מלאה על מצלמת הטלפון – מרחוק.