תאונה חזיתית: שתי הספינות "אגדת הקרנבל" ו-"תהילת הקרנבל" התנגשו אתמול (שישי) בקוזומל שבמקסיקו, כשאחת מהן פגעה בשנייה לאחר שכבר עגנה בנמל. התאונה גרמה לפציעתם של שישה מהנוסעים ולנזק לסיפון אחת מהספינות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

התאונה אירעה בעקבות התנגשות בין ספינה אחת שנעה, לשנייה שעמדה במקומה לאחר שעגנה בנמל. "אנחנו עדיין מעריכים את הנזק, אולם הוא אינו משפיע על כשירות אף אחת מהספינות", אמרו מטעם הספינה הנפגעת לרשת CNN. אולם צוות הספינה, על פי הנוסעים, שינה מעט את גרסת המציאות תוך כדי התקרית ובהודעה על גבי הסיפון נאמר כי זרמים בים ורוחות חזקות הם שגרמו לתאונה. 

 

 

"הייתי על הסיפון של 'אגדת הקרנבל', סיפרה מקנאנה מוקיס בת ה-21, אחת מהנוסעות. "הצטלמתי ופתאום הבחנתי בספינה אחרת שמתקרבת לכיווננו. ככל שהתקרבה, הנוסעים החלו לצרוח. שמעתי קולות של סדקים ושבירת זכוכיות, כל חדר האוכל התנפץ".

שישה מנוסעי הספינה ספגו פציעות, בעוד שהאורחים פונו מחדר האוכל מהסיפון השלישי והרביעי, כך על פי חברת הספנות. אל דאגה - הקרוז לא נפגע בעקבות התאונה, והנוסעים המשיכו ליהנות מיום השייט בחוף היפהפה בקוזומל. "הרגשתי כאילו גל גדול התרסק על גבי הספינה", סיפר אחד מהנוסעים ואחר הוסיף: "בלילה הקודם חווינו טלטלה גדולה על הספינה - ובבוקר התאונה הנחנו שקרה משהו דומה".