טרגדיה בניו ג'רזי: שלושה בני משפחה מתו בשבוע האחרון מנגיף הקורונה, זאת לאחר שנדבקו ככל הנראה בארוחה משפחתית – כך מדווח הבוקר (חמישי) עיתון "הניו יורק טיימס". על פי הדיווח, שבעה מבני המשפחה נדבקו לאחרונה בנגיף, ובימים האחרונים מתו זה אחר זה. "הלב שבור, הם אפילו לא הצליחו להתאבל כראוי", סיפרה חברת המשפחה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי הדיווח, משפחת פוסקו המתגוררת בחוף המזרחי, הייתה נוהגת להתאסף בימי שלישי ולערוך ארוחה חגיגית יחד. לפני מספר שבועות התארח ככל הנראה בסעודה אדם שחלה בנגיף - והדביק שבעה מבני המשפחה. ימים לאחר ההדבקה, פונתה אם המשפחה, גרייס פוסקו בת ה-73 יחד עם ארבעת ילדיה לבית החולים.

מצבה של פוסקו החמיר בימים האחרונים, והלילה נקבע מותה. במשך זמן אשפוזה, פוסקו לא ידעה כי גם שניים מילדיה לא הצליחו להתגבר על הנגיף – ומותם נקבע בזמן שהיא עצמה נלחמה על חייה. לאחר ההודעה על מותה, נותרו קרובי המשפחה המומים והתקשו להכיל את גודל הטרגדיה.

"המשפחה הייתה עבורה הכל", סיפרה חברתה של גרייס. "כולם ידעו – אם סבתא מזמינה לארוחה, כולם מגיעים". לאחר מותה של פוסקו, ביקשו בני המשפחה מהצוות הרפואי בבית החולים לבצע בה נתיחה שלאחר המוות, זאת על מנת ללמוד על הנגיף – בתקווה לקדם את פיתוח החיסון.