ראש הממשלה נתניהו התייחס אמש (שלישי) בכנס בחירות של הליכוד בחיפה ליחסיו עם נשיא רוסיה פוטין - ולפרשת נעמה יששכר. נתניהו אמר באירוע כי הוא פועל בכל העת כדי להביא לשחרורה של הישראלית שכלואה בכלא הרוסי: "אני לא קוסם, אבל אני מבטיח דבר אחד - אני מביא את נעמה יששכר הביתה". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

נתניהו אמר: "אתם קוראים לי קוסם, אבל אני אמרתי לכם לגבי פוטין אני לא קוסם. אני מבטיח לכם רק דבר אחד אני מחזיר את נעמה יששכר הביתה".

בתגובה לדבריו של נתניהו, אמרה יפה יששכר לחדשות 12: "צפיתי בנאום הערב. זה היה מרגש. אנחנו לא יודעים אם יש סיכום, אבל זה כן היה מרגש וכן מעורר תקווה ואופטימיות זהירה. אני רואה בזה סוג של תשובה למכתב שלי, ועדיין קוראת לראש הממשלה גם להשיב וגם לפעול ביומיים שנותרו עד הערעור בחמישי. יותר מהכול, היה מחמם את הלב שמישהו בקהל צעק מה עם נעמה והוא אמר את זה בתשובה. לעם אכפת והוא עומד מאחוריה. אני קוראת מכאן שוב לראש הממשלה להמשיך לפעול ביומיים הקרובים להחזיר את נעמה הביתה".

נעמה יששכר, במעצר כבר 4 חודשים במוסקבה
נעמה יששכר ואמה יפה, ארכיון

אתמול, בשיחה עם חדשות 12, סיפרה אמה של נעמה, יפה יששכר, על המכתב ששלחה לראש הממשלה נתניהו היום: "יש עוד יומיים עד לדיון בערעור ואני מקווה שהוא יעשה משהו, ירים טלפון, ידבר עם הנשיא פוטין. ביום הערעור מתקיימת גם מסיבת עיתונאים שלו בקרמלין. אני מקווה שהשאלה על נעמה תעלה שם ותענה על ידו".