חג שמח במיוחד: חברת נדל"ן בארה"ב חילקה לעובדיה בונוסים לכבוד חג הכריסמס, בסכום כולל של כ-10 מיליון דולרים. הממוצע - 50,000 דולר לעובד. נשיא החברה סיפר בהתרגשות: "רצינו לעשות משהו כדי להודות לעובדים שלנו, משהו גדול". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

חברת הנדל"ן "סנט ג'ון" שבארה"ב חגגה כבכל שנה את חג הכריסמס במסיבת לעובדי החברה. כ-198 מהם קיבלו מעטפות אדומות, ובהן למרבה ההפתעה חיכה להם בונוס בממוצע של 50,000 דולרים לעובד; בסכום כולל של כ-10 מיליון דולרים.

עובדים קיבלו בונוסים בסכום של 10 מיליון דולר
עובדים קיבלו בונוסים בסכום של 10 מיליון דולר

נשיא החברה לורנס מייקרנץ אמר לרשת CNN כי החברה הגיעה למטרה שהציבה לעצמה, פיתוח של כ-1.8 מיליון מטר רבוע של נדל"ן, והכפילה את המספר תוך 14 שנים. "רצינו לעשות משהו כדי להודות לכל העובדים שלנו שעזרו לנו להשיג את המטרה", סיפר הנשיא. "רצינו לעשות משהו גדול".

"כשפתחתי את המעטפה לא האמנתי", סיפרה סטפני רידגווי, עוזרת מנהל פרויקטים בחברה. "אין לי מילים לתאר איך הרגשתי, זה לא ייאמן. זה בהחלט משנה חיים". נשיא החברה סיפר על הרגעים המרגשים: "זה באמת היה אחד הרגעים המדהימים שחוויתי בחיי. כולם היו מוצפים ברגשות. הם צעקו, בכו, צחקו, חיבקו".

עובדי חברת הנדל"ן הנרגשים (צילום: CNN)
עובדי חברת הנדל"ן הנרגשים | צילום: CNN

כל עובד קיבל בונוס על בסיס כמות השנים שעבד בחברה. את הסכום הקטן ביותר, 100 דולרים, קיבלו העובדים שרק התקבלו למשרה בחברה וטרם התחילו לעבוד. והבונוס הגדול ביותר? לא פחות מ-270,000 דולרים. "אנשים עמדו בשורה כדי לחבק אותנו, לנשק וללחוץ ידיים", סיפר מייקרנץ. "הם סיפרו לנו על מה הם הולכים להוציא את הבונוסים שלהם. אנשים נפטרים מחובות, משלמים את המשכנתא שלהם ושכר לימוד לילדיהם".