הנסיך הארי התרגש אמש (שלישי) על הבמה בטקס חלוקת פרסים לילדים מעוררי השראה, ודמעות עלו בעינייו כאשר סיפר על מסעו לאבהות ונזכר ברגע מיוחד במהלך ההיריון של רעייתו, מייגן מרקל. "לחצתי לה את היד חזק וחשבנו איך זה יהיה לעשות את כל מה שאנו יכולים כדי להגן על הילד שלנו אם הוא ייוולד חולה", סיפר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במהלך נאומו בטקס פרסי WellChild במרכז לונדון, הנסיך הארי תיאר רגע מיוחד עם מרקל במהלך הריונה באירוע דומה לפני כשנה. הוא סיפר לקהל: "בשנה שעברה כשאשתי ואני נכחנו באירוע, ידענו שאנחנו מצפים לילדנו הראשון. אף אחד אחר לא ידע זאת בזמנו - אבל אנחנו ידענו".

"אני זוכר שלחצתי את היד של מייגן כל כך חזק במהלך חלוקת הפרסים", תיאר. "שנינו חשבנו איך זה ירגיש להיות הורים ולעשות את כל מה שאנחנו יכולים כדי להגן ולעזור לילד שלנו אם הוא ייוולד עם צרכים מיוחדים או יחלה עם הזמן".

הנסיך הארי
הנסיך הארי מספיק את נאומו בגלל הדמעותהנסיך הארי זכה למחיאות כפיים ותשואות מהקהל לאחר שהפסיק את נאומו כדי לעצור את הדמעות שעלו בעיניו, והוסיף: "לדבר עם כולכם מרגש אותי באופן שלא יכולתי להבין מעולם - עד שהיה לי ילד משלי".

הארי משקיע בארגון הצדקה הבריטי WellChild, המסייע לילדים חולים או בעלי צרכים מיוחדים לקבל טיפול מחוץ לבית החולים - ולחזור הביתה למשפחותיהם.