הירי במרכול הכשר בניו ג'רזי:  בסרטון חדש ממצלמות האבטחה בעיר ג'רסי סיטי נראים שני היורים שועטים לעבר החנות בצד השני של הכביש בנשקים שלופים ופותחים בירי. האנשים במקום בורחים בבהלה, בזמן שהיורים מתמקדים באותו המרכול הכשר. מוקדם יותר אחד החובשים שחזר את רגעי האימה: "הוצאנו הודעה למתנדבים לא לצאת לשטח מחשש לירי".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הרשויות במדינה עדיין חוקרות את האירוע הקשה שבו נרצחו 4 בני אדם. שני היורים, לפי דיווח ברשת NBC האמריקנית, הם דיוויד אנדרסון ופרנסין רהאם. שניהם חוסלו בזירה. שלושה מקורות שונים ציינו כי אנדרסון השתייך בעבר לקהילת האפריקנים-העבריים מדימונה, אולם היום חשבונותיו ברשתות החברתיות מלאות בפוסטים נגד המשטרה ונגד יהודים‎.

ראש העיר פולופ עדכן גם כי לא ידוע על איום מוחשי נוסף לקהילה, אך הרשויות נערכות. הבוקר פורסמו שמותיהם של שניים מההרוגים - לאה מינדה פרנץ בת ה-33, בעלת המכולת, ומשה דויטש בן ה-24, חבר בקהילה החסידית בעיר.

ראש עיריית ג'רזי סיטי כתב לפנות בוקר שלפי החקירה הראשונית, ובניגוד לפרסומים מיד לאחר התקרית, הרשויות סבורות שהירי כוון אל עבר המרכול הכשר. ראש העיר עדכן גם כי בשל הממצאים, התושבים עשויים לראות נוכחות משטרתית מוגברת באזור. בעקבות האירוע הקשה תוגברה במדינה האבטחה על כל המוסדות היהודיים והועלתה רמת הכוננות.