שלושה הרוגים בטבח שבוצע הלילה (בין שלישי לרביעי) בלונג ביץ' שבקליפורניה. על פי הפרסומים אדם נכנס למסיבת ליל כל הקדושים בבית בשכונה כשהוא מצויד בנשק וביצע ירי לעבר המבלים. בנוסף לשלות ההרוגים, היורה הצליח לפצוע 9 בני אדם נוספים - כל הקורבנות בשנות ה-20 לחייהם.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

שוטרים שהוזנקו למקום פתחו במרדף אחד היורה וממכבי האש בלונג ביץ' נמסר כי צוותים הוזנקו למקום בשעות הערב ונתקלו באירוע נפגעים המוני. דובר תחנת הכבאות בלונג ביץ' אמר כי "הצוותים הגיעו למקום והיה כאוס גדול. עם הגעתם הם זיהו 12 אנשים שזקוקים לטיפול".

 

 

בהמשך נקבע מותם של שלושה גברים שנורו באירוע ותשעה אחרים נפצעו. על פי הפרסומים בקליפורניה, למשטרה אין עדיין את כל הפרטים ולא ברור אם היורה ביצע את הטבח עם נשק גדול או עם אקדח.

עדי ראייה שהיו במקום סיפרו כי האירוע התרחש במסיבת ליל כל הקדושים באחד הבתים ולפתע נשמעו היריות. ריצ'ארד וילאלובס, בן 41 שמתגורר בקרבת מקום, סיפר ששמע יריות ותוך פחות מ-10 דקות הגיעו ניידות משטרה. "שמעתי יריות רבות-  ואז נהיה שקט", סיפר. "כעבור כעשר דקות שמעתי ניידות משטרה מגיעות למקום".

עד ראייה נוסף סיפר: "הלכתי לחנות המשקאות ולפתע שמעתי חריקות של גלגלים". הוא הוסיף: "פתאום התחלתי לשמוע יריות - אולי 20". עד הראייה שחזר: "רצתי למכסה בטוח והסתתרתי עד ששמעתי את המשטרות מגיעות".